• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 1+1, 45 m2 - Slovinská, Praha 10, Praha (již není v nabídce)

Cena: 5 890 000 Kč
Stav:archiv
1+1, 45 m2, cihlová, OV, 1. podlaží
Popis: +popl. 2631 Kč, Poplatky jsou měsíční náklady na provoz bytu včetně fondu oprav. Bez elektřiny a plynu. . Velmi rádi bychom vám nabídli k prodeji bytovou jednotku situovanou v populární lokalitě pražských Vršovic, v uli...ci Slovinská. Jedná se o 1+1, 45 m², který se nachází v 1 NP cihlového domu s výhledem do zeleně vnitrobloku.
Byt. jednotka se skládá ze dvou samostatných pokojů, předsíně, komory, sociální zařízení WC a koupelny a k jednotce patří sklepní koje a balkon. U bytu lze případně změnit dispozici a přesunout kuchyňskou linku do většího pokoje a získat dispozici 2kk.
Bytový dům je cihlový a prošel opravou a zateplením fasády, má nový výtah a vyměněné rozvody vody. V domě je rozvod kabeláže od Vodafone (dříve UPC). Parkování je bezproblémové přímo u domu.
Pokud hledáte bydlení v klidné a příjemné lokalitě s kvalitními vybaveními a rádi byste zažili jedinečný vršovický génius loci, je tento byt ideální volbou pro Vás. Vršovice jsou považovány za jedno z nejatraktivnějších míst pro mladé páry i rodiny s dětmi, kteří hledají klidné a bezpečné místo pro bydlení v Praze. Jeden z hlavních důvodů je skvělá občanská vybavenost. Vršovice nabízejí široké spektrum služeb, od nákupních center po malé obchody, kavárny a restaurace. Skvělá místa pro trávení volného času. Můžete tu najít téměř všechny druhy obchodů, služeb, knihoven, pošty, úřadů, nemocnic, škol, kinosálů a divadel. Pro sportovní nadšence jsou k dispozici sportoviště, fitness centra, parky, cyklostezky. Oblast má také širokou nabídku kulturních akcí a akcí pro děti, které pořádají místní spolky a organizace.
Spolu s touto jednotkou je nabízena k prodeji i jednotka sousední o velkosti 57m², která se skládá z předsíně, 2 samostatných pokojů, komory, šatny, koupelny a je orientovaná výhledem do parku a na funkcionalistický kostel svatého Václava. Lze tedy případně jednotky spojit a vytvořit si tak jednotku o velikosti 102m². Ev. číslo: 642053. Energetický štítek: C (100 kWh/m2/rok).

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Slovinská , Praha 10, Praha, Česká republika Slovinská, Praha 10, Praha