• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 1+1, 45 m2 - Matice školské, České Budějovice 7, České Budějovice, okr. České Budějovice (již není v nabídce)

Cena: 1 710 000 Kč
Stav:archiv
1+1, 45 m2, cihlová, OV, 1. podlaží
Popis: Nabízíme prodej bytu 1+1 v OV (osobní vlastnictví), 45 m2, zvýšené patro, ul. Matice školské nedaleko centra v Českých Budějovicích. Byt je část. vybavený - kuch. li...nkou s kombinovaným sporákem. V koupelně sprchový kout. Podlahovou krytinu tvoří - PVC a dlažba. Vytápění plynové (vafky), ohřev vody novým bojlerem. Byt je v původním udržovaném stavu. K bytu náleží sklep. K dispozici 2 společné zahrady a možnost parkování v uzavřeném dvoře. Dům je zděný bez výtahu s plast. okny (PENB - G). Fond oprav činí 1. 000, - Kč/měs. . K dispozici dle dohody. Cena 1. 710. 000, - Kč za nemovitost včetně provize RK (cena nemovitosti nezahrnuje daň z nabytí nemovitostí). Možnost zajištění financování.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Matice školské , České Budějovice 7, České Budějovice, okres České Budějovice, Česká republika Matice školské, České Budějovice 7, České Budějovice, okr. České Budějovice