• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Prodej bytu 1+1, 24 m2 - Jahodová 2889, Praha 10, Praha (již není v nabídce)

Cena: 2 190 000 Kč
Stav:archiv
1+1, 24 m2, panelová, družstevní, 4. podlaží
Popis: Dovoluji si Vám nabídnout velice zajímavý byt 1+kk k zajímavé investici. Jednotka je v Družstevním vlastnictví, tudíž ušetříte 4% za daň z nabytí nemovitosti. Jedná se o byt ...bbr title="1 pokoj + kuchyňský kout">1+kk o celkové výměře 24m2 s moc hezkým výhledem do zeleně na jižní stranu.
Nová plastová okna, nová dlažba v předsíni na toaletě a v koupelně, v pokoji s kuchyňským koutem je nově položená plovoucí podlaha.
Celý dům je po kompletní rekonstrukci (zateplení, v zimě skoro nemusíte topit, dva nové výtahy a z toho jeden nákladní, v zimě zateplená protiskluzová cestička k domu, bezpečnostní systém kamer u vchodu do domu.
Družstevní vlastnictví a převod do OV (osobní vlastnictví) zatím není plánován - vyzkoušené bezproblémové a schopné družstvo vlastníků.

Velmi klidné okolí s parky. MHD dostupnost do centra 20 - 25 minut: tramvaje a autobusy Sídliště Zahradní město, Centrum Zahradní město, 5 minut od metra Skalka.

Snadné parkování, 2 min. chůze supermaket Albert, Penny Market, Kik, 1 zastávka do obchodního centra Hostivař, menší obchody, restaurace, poliklinika, škola a školka pěšky pár minut.

V bytě žije vyzkoušený, spolehlivý nájemník, který má nájemní smlouvu na následujících 7 měsíců. Měsíčně byt vydělává 9100kč po odečtení všech nákladů.

Velmi doporučuji osobní prohlídku této zajímavé nabídky ve velice žádané lokalitě!

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Jahodová 2889, Praha 10, Praha, Česká republika Jahodová 2889, Praha 10, Praha