• Sledovat cenu
 •  

Zasílání upozornění emailem:

Pozemek k bydlení 926 m2 - Na Morákově, Beroun (již není v nabídce)

Cena: 3 100 Kč/m2
Stav:archiv
parcela: 926m2
Popis: Zprostředkujeme Vám prodej pozemku v Berouně o výměře 926 m² ( dalších 14 pozemků v této lokalitě o výměře 662 m² - 1256 m² jsou také k prodeji ) Parcely, jejichž prodej vám nabízíme leží v západní části města Beroun v blí...zkosti lesa a rozvíjející se zástavby především solitérních rodinných domů, novostaveb a bytových domů. Realizace všech inženýrských sítí ( elektřina, plyn, vodovod, kanalizace )
je plánována do podzimu roku 2016. Parcely jsou dle územního plánu obce a jednotlivých kolaudačních rozhodnutí IS určeny k výstavbě rodinných domů. Jsou situovány v mírně svažitém až svažitém terénu a budou přístupné po zpevnění veřejné komunikace včetně inženýrských sítí. Vzhledem k jejich umístění je zasažení povodní nebo záplavou od nedaleké řeky Berounky prakticky nemožné. Další z předností této lokality je hezký výhled do okolní krajiny a lesů.
Město Beroun, v jehož klidné části jsou pozemky situovány, leží cca 20 km jihozápadně od hranice hlavního města Prahy. Je zde prakticky veškerá občanská vybavenost zahrnující mateřské školky, školy, síť obchodů a služeb, několik supermarketů, nemocnici, sportovní zařízení, aquapark i venkovní bazén aj. Dopravní obslužnost města je zajištěna autobusovou i železniční dopravou s dostupností do Prahy - Zličín, Nové Butovice nebo Smíchovské nádraží. V případě vlastní dopravy je rychlejší spojení s Prahou po dálnici D5 ( cca 10 min ) Beroun je umístěn v kopcovité krajině na rozhraní chráněných krajinných oblastí Českého krasu a Křivoklátska. Spolu s s jeho historickými památkami to z něj činí i významné východisko turistických cest. Ev. číslo: 19188.
 • Vložení inzerátu:
  7.12.2016
 • Kód:
  2070105
 • Typ nemovitosti:
  Pozemek k bydlení
 • Nabídky v okolí:
 • Informace o obci:
  Obec Beroun má 18794 obyvatel, z toho 12991 v produktivním věku.
  V obci se nachází pošta.
  V obci se nachází škola, popř. školka.
  V obci se nachází zdravotní zařízení.
  V obci je rozvod kanalizace.
  V obci je rozvod městské vody.
  V obci je rozvod plynu.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Na Morákově , Beroun, okres Beroun, Česká republika Na Morákově, Beroun