• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pozemek k bydlení 901 m2 - Na Okruhu, Jesenice, okr. Praha-západ (již není v nabídce)

Cena: 12 999 000 Kč
Stav:archiv
parcela: 901m2
Popis: Hledáte v Jesenici pozemek s optimální velikostí? Pozemek o velikosti 901 m² se nachází v ulici Na okruhu. Na hranici pozemku jsou IS voda, plyn, elektrika, veřejná kanalizace. Pozemek má zastavitelnost 30% a a může se z...de postavit dům, který bude mít 2 podlaží. V rámci územního plánu Jesenice jde o regulativ BC. Výška domu může být až 9, 5 m. A výhodou je, že minimální pozemek na dům o dvou bytových jednotkách je 900 m². Na tomto pozemku je tedy více možností.
Pozemek se nachází na místě uprostřed zástavby a je tady jasně vidět, co je v těsném okolí pozemku. Pozemek je obdélníkového tvaru a díky okolní zástavbě se jedná i o zajímavou investici, kde třeba nebudete stavět dům hned, ale počkáte na vhodnou situaci.
4 minuty od domu je relaxační areál u rybníku Pančák, kde mají aktivity mladší i starší děti. Kousek od domu se napojíte na cyklostezky a na kole kolem Jesenice si v klidu zasportujete, nebo můžete strávit příjemný čas na klidné procházce.
Pozemek se nachází 3 km od Průhonického parku. Školka, škola, hřiště i zdravotní středisko je v pěší dostupnosti. Frekventované, přímé a pravidelné autobusové spoje na metro. Dobrá je i dopravní obslužnost autem a to zejména díky připojení na Pražský okruh. Na D1 jste zhruba do 5 minut jízdy autem a v centru Prahy během 20 ti minut. V nedalekých Průhonicích je možné navštívit kulturní památku Průhonický park, Dendrologickou zahradu nebo i nákupní a zábavní centrum Průhonice - Čestlice. Jedná se o velice atraktivní klidnou lokalitu, kde budete vzdáleni jen malý kousek od centra Prahy a přitom na dosah moc hezké přírody. V případě, že hledáte bydlení v hezké a klidné lokalitě s množstvím zeleně a dobrou občanskou vybaveností, mohu Vám tuto nemovitost jen osobně doporučit. Ev. číslo: 24701.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Na Okruhu , Jesenice, okres Praha-západ, Česká republika Na Okruhu, Jesenice, okr. Praha-západ