• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pozemek k bydlení 866 m2 - Zdiměřice, Jesenice, okr. Praha-západ (již není v nabídce)

Cena: 8 490 000 Kč
Stav:archiv
parcela: 866m2
Popis: Nabízíme k prodeji stavební pozemek o rozloze 866 m, jedná se o velice lukrativní lokalitu v obce Zdiměřice u Prahy.

Pozemek je oplocený a nachází se v již zastavěném území mezi rodinnými domy. Pozemek je dle územního plá...nu určený k výstavbě pro bydlení.
Veškeré inženýrské sítě (elektřina, voda, kanalizace, plyn) jsou přivedeny na hranici pozemku.
V okolí jsou asfaltové komunikace, chodníky ze zámkové dlažby, veřejné osvětlení, veřejná zeleň, dětská hřiště. Velmi dobrá občanská vybavenost, nová základní škola ve výstavbě, anglická školka, gymnázium Sunny Canadian International School, dětské hřiště, sportovní a relaxační areál (lanové centrum, tenis, minigolf, volejbal, trampolíny), Driving Range Zdiměřice ( golfové odpaliště).
Výborné dopravní spojení s Prahou, (pozemek se nachází 1 km od hranice hlavního města Prahy) autem do centra Prahy cca 20 minut.
V pěší vzdálenosti je taky zastávka MHD odkud se dostanete autobusem do 10 minut na metro "Opatov", tedy 35 minut dostupnost do centra Prahy.Pro více informací a sjednání prohlídky kontaktujte prosím realitního makléře.
Při kontaktu uveďte prosím identifikační číslo zakázky ID: RS118

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Zdiměřice, Jesenice, okres Praha-západ, Česká republika Zdiměřice, Jesenice, okr. Praha-západ, Středočeský kraj