• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pozemek k bydlení 866 m2 - Pelikánová 140, Zdiměřice, Jesenice, okr. Praha-západ

Cena: 9 650 000 Kč
Stav:Volný
parcela: 866m2
Popis: Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji lukrativní rovinatý pozemek 866 m2 v obci Zdiměřice u Prahy.

Pozemek je plně zasíťovaný (elektřina, voda, kanalizace, plyn, telekomunikační sítě) a nachází se v okolní no...vé zástavbě v těsné blízkosti Průhonického parku. Pozemek je oplocený a nyní se na něm nachází udržovaný travní porost.
V lokalitě je veřejné osvětlení, asfaltové komunikace, chodníky, dětská hřiště. Velmi dobrá občanská vybavenost, nová základní škola ve výstavbě s termínem výuky září 2021, anglická školka, gymnázium Sunny Canadian International School, sportovní a relaxační areál (lanové centrum, tenis, minigolf, volejbal, trampolíny), Driving Range Zdiměřice (golfové odpaliště).

Výborné dopravní spojení s Prahou, pozemek se nachází 1km od hranice hlavního města Prahy.
V ceně pozemku je zahrnuto uhrazení poplatku za připojení na distribuční soustavu s hlavním jističem 3 krát 25A, připojení na distribuční soustavu ČEZ, revize odběrného zařízení a stavební rozvaděč (funkční elektřina). Dále funkční přípojka vody včetně provizorní vodoměrné šachty a vodoměrné sestavy osazené vodoměrem. Obě komodity jsou tedy plně funkční a stačí je pouze převézt na nového majitele. Na pozemku je také navezena ornice v ceně 50. 000, - Kč, jež je také v ceně pozemku.

Pozemek je územním plánem určený k výstavbě rodinných domů. Zastavěnost pozemku je 30% z plochy pozemku, výškové omezení je 9, 5m. V případě vydání stavebního povolení, nebo ohlášení stavby je možné ihned začít stavět a nečekat tak na schválení a připojení jednotlivých dodavatelů.

Pro více informací a sjednání prohlídky kontaktujte prosím realitního makléře.
Při kontaktu uveďte prosím identifikační číslo zakázky ID: RS118
Lokalita: Pelikánová 140, Zdiměřice, Jesenice, okres Praha-západ, Česká republika Pelikánová 140, Zdiměřice, Jesenice, okr. Praha-západ

Kontakt

Objednání prohlídky a více informací

Podobné nabídky v okolí

Volná pracovní místa ExpertPrace.cz
  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: