• Sledovat cenu
 •  

Zasílání upozornění emailem:

Pozemek k bydlení 8510 m2 - Robinson, Písek (již není v nabídce)

Cena: 1 990 Kč/m2
Stav:archiv
parcela: 8510m2
Popis: Na prodej v exklusivním zastoupení lukrativní stavení pozemek určený k výstavbě bytových, rodinných domů, případně nerušící komerce o celkové ploše 8510 m² v Písku, Pražské předměstí. Pozemek lze rozparcelovat i na jednot...livé menší plochy o výměrách např. okolo 1000 m² viz. studie na obrázcích.

U Robinsona jsou plochy smíšené obytné městské (SM - M) a) převažující účel využití - bydlení v bytových domech městského charakteru v kombinaci s obslužnou sférou a nerušící výrobní činnosti převážně místního významu b) přípustné - bytové i rodinné domy - zařízení veřejné administrativy a správy, pobočky a úřadovny peněžních ústavů - kulturní zařízení 29 - předškolní a školská zařízení včetně jejich ubytovacích kapacit 2 - sportovní stavby a zařízení 2 - zdravotnická zařízení a zařízení sociální péče - maloobchodní zařízení do 800 m² prodejních ploch - veřejné ubytování a stravování - ostatní ubytovací zařízení - nezbytná dopravní a technická infrastruktura, veřejná prostranství c) podmíněně přípustné - zařízení drobné řemeslnické výroby a služeb nesnižující kvalitu prostředí a pohodu bydlení ve vymezené ploše, které jsou slučitelné s bydlením (tj. provozů, jejichž negativní vlivy na životní a obytné prostředí nepřekročí hranice vlastního pozemku).

Rád vám v případě Vaší potřeby nabídnu také výhodné financování. Neváhejte mě kontaktovat s případnými dotazy. Ev. číslo: 26565.
 • Vložení inzerátu:
  10.7.2024
 • Kód:
  3823163
 • Typ nemovitosti:
  Pozemek k bydlení
 • Nabídky v okolí:
 • Informace o obci:
  Obec Písek má 29923 obyvatel, z toho 20619 v produktivním věku.
  V obci se nachází pošta.
  V obci se nachází škola, popř. školka.
  V obci se nachází zdravotní zařízení.
  V obci je rozvod kanalizace.
  V obci je rozvod městské vody.
  V obci je rozvod plynu.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Robinson , Písek, okres Písek, Česká republika Robinson, Písek