• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pozemek k bydlení 721 m2 - Velká Ledhuje , Police nad Metují, okr. Náchod (již není v nabídce)

Cena: 0 Kč/měsíc
Stav:archiv
parcela: 721m2
Popis: Reality 11 Vám zprostředkují prodej stavebního pozemku o výměře 719 m² v katastrálním území Velká Ledhuje, obec Police nad Metují. Pozemek se nachází v nově vznikající lokalitě „ulice Větrná“. V rámci dané stavební lokali...ty vzniklo celkem 16 stavebních parcel pro výstavbu rodinných domů. Lokalita se nachází v klidné části města, v docházkové vzdálenosti do centra města i přírody. V blízkosti lokality sídlí drobné provozovny (montáž termostatů, krytý chov drůbeže, šicí dílny).
Dopravní a technická infrastruktura bude v dané lokalitě vybudována do konce roku 2023. Výstavba rodinných domů musí být v souladu s vydaným Územním rozhodnutím č. j. MUPO/2022/1411/KOZ/3 ze dne 30. 3. 2022. Územní rozhodnutí je společně s koordinační situací a situací se zákresem regulace staveb RD (rodinný dům) zašleme na vyžádání.
Ve městě jsou dvě mateřské školy, jedna škola základní, dále základní umělecká škola. Je zde také knihovna, divadlo s kinem, několik dětských hřišť a sportovišť, zdravotní středisko, terénní pečovatelská služba. Ve městě působí několik spolků a organizací věnující se sportu, kultuře, mládeži a seniorům. Ve městě je zajištěna dopravní obslužnost.
Více info u odpovědného makléře. Ev. číslo: 25759.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Velká Ledhuje , Police nad Metují, okres Náchod, Česká republika Velká Ledhuje , Police nad Metují, okr. Náchod, Královéhradecký kraj