• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pozemek k bydlení 617 m2 - Libčická, Praha 8, Praha (již není v nabídce)

Cena: 16 590 000 Kč
Stav:archiv
parcela: 617m2
Popis: Zprostředkujeme Vám výhradní prodej stavebního pozemku o velikosti 617 m² s již schváleným stavebním záměrem pro výstavbu rodinného domu v klidné a příjemné lokalitě pražských Čimic, v ulici Libčická. Původní bydovy byly ji...ž odstraněny na základě demoličního výměru.
Budoucí objekt je ve fázi projektu, s připravenými připojeními elektřiny (230V, 380 V), vody (dálkový vodovod), vytápěním (tepelné čerpadlo) a odpadem (kanalizace).
Popis (projekt je možno dodat): Stavba je určena pro individuální bydlení, obsahující 1 bytovou jednotku o velikosti 6+1, dům bude mít jedno podzemní podlaží, dvě nadzemní podlaží a od severu ustoupené třetí nadzemní podlaží, střecha bude plochá, k domu přiléhá na severu terasa. V 1. PP je navržena garáž pro 2 osobní automobily, komora sklad, v 1. NP (první nadzemní patro) směrem do zahrady je navržen obývací pokoj s jídelnou s kuchyňským koutem, v jižní části je umístěn hostinský pokoj se šatnou a koupelnou. Terasa bude přístupná z obývacího pokoje. Ve 2. NP (druhé nadzemní patro) jsou navrženy 2 pokoje, koupelna a komora, dále ložnice s orientací do zahrady, k níž přiléhá šatna, koupelna a terasa. Ve 3. NP (třetí nadzemní patro) bude pracovna, sociální zařízení WC a terasa, orientovaná k jihu. Na střeše pracovny je navržené místo pro umístění solárních panelů, díky kterým se dům stane energeticky soběstačným. Vstup do objektu je přes kryté zádveří od jihu. Vertikální komunikace je zajištěna schodištěm. K vytápění domu je navrženo tepelné čerpadlo NIBE o výkonu 7, 8 kW, systém vzduch - voda (venkovní jednotka bude umístěna u jižní fasády domu). Bivalentním zdrojem bude elektrokotel o výkonu 9 kW. Ohřev TUV bude zajištěn pomocí nepřímo ohřívaného zásobníku o obj. 250 l. Parkování je řešeno 2 garážovými stáními v suterénu a 2 parkovacími stáními na pozemku. Prostorové uspořádání stavby: nepravidelný půdorysný rozměr objektu bude max. 17, 5 x 10, 7 m, zastavěná plocha domem max. 159 m², plocha terasy bude max. 28 m², výškové uspořádání stavby - atika ploché střechy na kótě +10, 2 m.
Pozemek je ideální pro stavbu Vašeho vysněného domova zejména pro pro rodiny s dětmi. V nejbližší lokalitě se nachází všechny možnosti společenského uplatnění, školy, školky, obchody, restaurace, dětská hřiště, sportoviště, obecní úřad, pošta, zeleň, příroda. Pro více informací či prohlídku neváhejte kontaktovat realitního zprostředkovatele. Ev. číslo: 31231.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Libčická , Praha 8, Praha, Česká republika Libčická, Praha 8, Praha