• Sledovat cenu
 •  

Zasílání upozornění emailem:

Pozemek k bydlení 609 m2 - Litice , Blíževedly, okr. Česká Lípa (již není v nabídce)

Cena: 1 900 000 Kč
Stav:archiv
parcela: 609m2
Popis: Cena včetně provize a právního servisu. . Hledáte místo pro svůj dům, kde se budete cítit dobře? Vše je hotovo, stačí jen začít stavět. Nebo chcete jen krásnou zahradu na rekreaci? Přijďte se podívat.

V zastoupení majit...ele si Vám dovoluji nabídnout velice zajímavý pozemek o velikosti 609 m² s kompletně založenou zahradou a přípravou na stavbu domu. Stavební povolení na rodinný dům (přízemí + obytné podkroví se sedlovou střechou) o velikosti 4+1 je platné do 12/2026.
V letošním roce Správa CHKO Kokořínsko schválila také možnost změny projektu RD (rodinný dům) z patrového na přízemní se sedlovou střechou. Upozorňuji, že zde nelze postavit mobilheim nebo dům s rovnou střechou.

Pozemek má podlouhlý půdorys, proto majitel nejdříve přistoupil ke kompletní a nákladné úpravě terénu, vybudování opěrných pískovcových zdí, osázení okrasnými dřevinami a vysázením ovocných stromů v zadní části pozemku. Připravena je opěrná zeď z KB bloků pro budoucí dům a také byl vybudován stylový pískovcový vinný sklípek. Kolem pozemku je nově postavený plot ze sibiřského modřínu s pískovcovou podezdívkou.

Na pozemku je el. přípojka a nový vydatný vrt na vodu s certifikátem.
Elektřina i voda je rozvedena po celé zahradě.
Čerstvě je vybudován vsak vody o objemu 25m3 a vybudována ČOV (osobní vlastnictví).
Okolní pozemky jsou obecní, nehrozí tedy žádné sousedské spory.

Přijďte objevit jednu z nejkrásnějších oblastí Česka. Zde naleznete vše podstatné - turistické a cyklistické trasy, koupání, pískovcové skály, příjemné klima a hlavně klidné prostředí. Do nekonečna můžete objevovat krásy Kokořínska - Máchova kraje, Českého středohoří, přírodní rezervace Vlhošť, kochat se pohledem na pískovcové skály. S dětmi jít na dobrodružnou výpravu soustavou Holanských rybníků po Hastrmanově stezce (v místě se natáčel film Hastrman) a mnoho dalších zajímavostí - vodopád, římská klenba atd.

Kdykoliv mě, prosím, kontaktujte, ráda Vám sdělím podrobnější informace. Pro Vaše další plány Vám samozřejmě zajistím schopného hypotečního specialitu.
Budu se těšit na prohlídku. Ev. číslo: 25490.
 • Vložení inzerátu:
  10.7.2024
 • Kód:
  3823126
 • Typ nemovitosti:
  Pozemek k bydlení
 • Umístění objektu:
  Centrum
 • Elektřina:
  380 V

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Litice , Blíževedly, okres Česká Lípa, Česká republika Litice , Blíževedly, okr. Česká Lípa, Liberecký kraj