• Sledovat cenu
 •  

Zasílání upozornění emailem:

Pozemek k bydlení 600 m2 - Kobylnice , okr. Brno-venkov (již není v nabídce)

Cena: 13 200 000 Kč
Stav:archiv
parcela: 600m2
Popis: Nabízíme na prodej pozemek o výměře 600 m2, na kterém probíhá výstavba novostavby rodinného pasivního domu 5+kk v Kobylnicích u Brna. Zastavěná plocha domu je 92 m...up>2.
Technologicky se jedná o pasivní, masivní stavbu z Ytongu s vnějším kontaktním zateplením polystyrénem 30 cm, stropy jsou betonové, monolitické. Ve stropě je 50 cm tepelné izolace a v podlaze 20 cm polystyrénu.
Okna jsou plastová s trojskly a doplňují je venkovní žaluzie.
V objektu bude osazena rekuperační jednotka s tepelným čerpadlem. Jednotka zajistí dostatečný přívod vzduchu do obytných místností a tepelné čerpadlo zajišťuje ohřev teplé vody ve 180 l bojleru. Zařízení je umístěno v koupelně a má rozměr 60/60, výška 200 cm. Po nahřátí teplé vody je jednotka schopna přihřívat přívodní vzduch, pomáhá i při vytápění domu.
Jednotka umí i chladit v letních měsících. V koupelnách a na sociální zařízení WC bude elektrické podlahové topení. V místnostech elektrické přímotopy.
V 1. NP (první nadzemní patro) se nachází prostorný obývací pokoj spojený s kuchyní o výměře 31, 99 m2 se vstupem na plánovanou terasu 57, 36m2, pokoj 13, 7 m2, koupelna 4, 89 m2, sociální zařízení WC 1, 55 m2, vstupní chodba 3, 71 m2 a technická místnost 2, 76 m2. U kuchyně je prostorná komora na potraviny.
Po schodišti se vchází do 2. NP (druhé nadzemní patro). , kde jsou tři pokoje 13, 74 m2, 18, 03 m2a 12, 36 m2, koupelna 4, 89 m2, technická místnost - šatna 4, 67 m2, kde je možnost přístupu na půdu. Ložnice je rozdělena na část, kde je místo na dvojlůžko s toaletními stolky a část, kde je možné vybudovat menší pracovnu. U vstupu je nika na umístění vestavěných skříní.
V současné době je dům postavený tak, jako na fotografiích. Budou probíhat dokončovací práce (podlahy, obložky a dveře, obklady koupelen, předsíně, vybavení koupelen a sociální zařízení WC sanitární technikou). Před domem budou tři parkovací stání a je zde i možnost postavení garáže.
Cena domu bez dokončovacích prací je 13. 200. 000 Kč. Dokončení vnitřních stavebních prací je cca 700. 000 Kč, do stavu tak, jak je uvedeno ve standardech.
Kobylnice u Brna jsou pěkná a klidná obec, která se nachází 9 km od městské části Brno – Slatina a 4 km od města Šlapanice. V obci je moderní základní škola, mateřská školka s pěknou zahradou nedaleko od naší výstavby, dětské hřiště, víceúčelové hřiště, obchod a restaurace. V okolí jsou cyklostezky a nedaleko se nachází Ponětovické rybníky. Z Kobylnic je dobrá dostupnost autobusem do Brna, cca 25 minut a 10 minut autem. Je výhodné i spojení přes Šlapanice, kde se nachází zastávka vlaků a trolejbusů s dojezdem do Brna k hlavnímu nádraží. Doporučujeme Vám prohlídku tohoto hezkého samostatně stojícího domu.
Pro více informací volejte makléři.

Více na našich webových stránkách: https: //www. kobylnice - domy. cz/
 • Vložení inzerátu:
  2.8.2022
 • Kód:
  2201069
 • K dispozici od:
  0.0.0
 • Typ nemovitosti:
  Pozemek k bydlení
 • Telekomunikace:
  Internet, Kabelové rozvody
 • Voda:
  dálkový vodovod
 • Elektřina:
  230 V
 • Doprava:
  silnice, autobus
 • Odpad:
  kanalizace
 • Komunikace:
  asfaltová
 • Nabídky v okolí:
 • Informace o obci:
  Obec Kobylnice má 194 obyvatel, z toho 122 v produktivním věku.
  V obci je rozvod plynu.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Kobylnice , okres Brno-venkov, Česká republika Kobylnice , okr. Brno-venkov, Jihomoravský kraj