• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pozemek k bydlení 580 m2 - Rymaně, Mníšek pod Brdy, okr. Praha-západ

Cena: 4 490 000 Kč
Stav:Volný
parcela: 580m2
Popis: Cena včetně provize a komplet právního servisu. Dumrealit. cz Vám nabízí koupi pozemku o celkové výměře 580 m² s rekreační chatou určenou ke kompletní rekonstrukci, velice žádaná oblast Prahy západ, Mníšek pod Brdy - Rym...aně. Velmi moc hezké místo uprostřed malebné přírody, v sousedství chat i RD (rodinný dům), s vynikající dostupností do Prahy, autem 20 km Praha - Zbraslav, BUS 8 minut od chaty směr Rymaně - Mníšek pod Brdy - Praha, vlak 15 minut chůze.
Na pozemku je kopaná studna, odpad řeší septik, chata je napojena na elektrickou energii, přístupová cesta je obecní.
Původně velice krásná zahrada, před lety důmyslně využívaná k užitku i odpočinku, se nachází v rekreační oblasti, v sousedství chat a domků, které jsou využívány i k trvalému bydlení.
Obec Rymaně navazuje na půvabné město Mníšek pod Brdy se zámkem a zámeckým parkem, které disponuje kompletní občanskou vybaveností a nabízí rozmanité kulturní i sportovní vyžití. Najdeme zde mateřské školky, ZŠ, lékaře, nemocnici, lékárny, poštu, obchody Albert, Billa, Penny, pekařství, restaurace, kavárny, speciální obchůdky, sportovní centrum, . . .
Podrobné informace u makléřky. Cena k jednání. Ev. číslo: 636560.
Lokalita: Rymaně , Mníšek pod Brdy, okres Praha-západ, Česká republika Rymaně, Mníšek pod Brdy, okr. Praha-západ

Kontakt

Iveta Palacká


Podobné nabídky v okolí


  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: