• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pozemek k bydlení 5778 m2 - Dolní Sedlo , Hrádek nad Nisou, okr. Liberec (již není v nabídce)

Cena: 2 601 000 Kč
Stav:archiv
parcela: 5778m2
Popis: Dumrealit. cz Vám nabízí exkluzivní prodej dvou hezkých pozemků určených k výstavbě RD (rodinný dům) o velikosti 5 778 m². Pozemky jsou slunné, velké a mírně svažité. Přibližně v polovině pozemku par. č. 274/1 je do svah...u zabudovaný sklípek. Je na novém majiteli, zda tento prostor využije jako klasický sklep nebo sklípek vinný. Tento pozemek je odvodněn. Stavba sklípku je připravena na instalaci elektřiny, vody a odpadů. Na vrchní části uvedeného pozemku je vrt studny hluboký 27 m. Odpady nové stavby domu budou řešeny jímkou. Pozemek par. č. 274/1 má vydané platné stavební povolení a již zavedený stavební deník.
Výstavbou sklípku byla stavba domu již započata. Nyní se jen čeká na přípojku elektřiny, která má být realizována na podzim 2019. Pozemky se nachází v blízkosti lesa a zeleně. Zpevněná komunikace vede až k pozemkům. Pozemky se nacházejí v klidné části Dolního Sedla. Příjezd k pozemkům je buď od Rynoltic nebo z Hrádku nad Nisou. Do Hrádku s kompletní obč. vybaveností je to 7 min. jízdy autem a do Liberce 25 min. Cca 750 m od pozemků je zastávka autobusu.
Jde tedy o výhodnou polohu pozemků, mimo jiné i s rychlým dojezdem do Německa.
Pozemky jsou v územním plánu zahrnuty jako plocha obytné zástavby nízkopodlažních typů staveb městského typu.
Inženýrské sítě - elektřina od září 2019 na pozemku, studna vrtem na pozemku 274/1 již je a septik na vlastní náklady (kanalizace v místě není dostupná).
Koupí obou pozemků nový majitel získá pro své bydlení exkuzivní soukromí, případně zde mohou být stavba RD (rodinný dům) rodičů a dětí při zachování soukromí obou domů. Prodej samostatných pozemků je také veřejně inzerován k prodeji
Hypotéku zajistíme. Ev. číslo: 622712.
  • Vložení inzerátu:
    13.1.2019
  • Kód:
    2903039
  • Typ nemovitosti:
    Pozemek k bydlení

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Dolní Sedlo , Hrádek nad Nisou, okres Liberec, Česká republika Dolní Sedlo , Hrádek nad Nisou, okr. Liberec, Liberecký kraj