• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pozemek k bydlení 5282 m2 - Litoměřická, Česká Lípa (již není v nabídce)

Cena: 1 800 000 Kč
Stav:archiv
parcela: 5282m2
Popis: Cena včetně provize a právního servisu. . V exkluzivním zastoupení majitele si Vám dovoluji nabídnout ke koupi stavební pozemek a podíly na dalších pozemcích, které bezprostředně na něj navazují. Vše se nachází na okraji Č...eské Lípy v části Dubice. Pokud hledáte zajímavé bydlení, chcete žít na polosamotě, ovšem se všemi výhodami města na dosah, a navíc chcete chovat i nějaká zvířata, budete vítáni na prohlídce.

Pozemek byl nově zařazen v územním plánu pro výstavbu rodinného domu s hospodářským zázemím nebo polyfunkčního bytového domu, případně pro stavby pro rodinnou rekreaci.
Rodinný dům má mít 1 nadzemní podlaží s možností využití podkroví, bytový dům do 2 nadzemních podlaží včetně využitého podkroví; výškový rozdíl terénu lze využít pro jednostranně zapuštěné podzemní podlaží s vazbou podlahy na nižší úroveň terénu. Parkování vozidel musí být zajištěno na vlastním pozemku.
Podíl zastavěné plochy z výměry jednotlivých pozemků RD (rodinný dům) max. 0, 40, podíl zeleně na jednotlivých pozemcích RD (rodinný dům) min. 0, 50, podíl zastavěné plochy z jednotlivých pozemků BD max. 0, 25.

Stavební pozemek o velikosti 1. 382 m² je mírně svažitý, oproti silnici vyvýšený a je očištěný od náletů. V okolí je pouze řada zahradních domků a roztroušená zástavba několika rodinných domů.
Před výstavbou bude nutné požádat o vynětí ze zemědělského půdního fondu.

Navazující pozemky jsou zapsány na dvou LV a jsou deklarovány jako trvalý travní porost, majitel vlastní 3/5, respektive 2/5 podílu, tedy cca 3. 900 m².

IS:
- elektřina - je již zaplacen podíl na nákladech s připojením k distribuční soustavě ČEZ
- vodovod ani kanalizace nejsou v místě, je nutné vybudovat vrtanou studnu a ČOV (osobní vlastnictví)

Veškerá občanská vybavenost je v České Lípě, zastávka autobusu je vzdálena cca 200 m. Dubice je rekreační oblast, je zde např. přírodní koupaliště se zázemím a také 2 rybníky.

Neváhejte mě kdykoliv kontaktovat, ráda Vám sdělím další podrobnosti.
Samozřejmě také doporučím ověřeného hypotečního specialistu. Ev. číslo: 26069.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Litoměřická , Česká Lípa, okres Česká Lípa, Česká republika Litoměřická, Česká Lípa