• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pozemek k bydlení 5196 m2 - Prostřední Staré Buky , Staré Buky, okr. Trutnov (již není v nabídce)

Cena: 5 980 000 Kč
Stav:archiv
parcela: 5196m2
Popis: Včetně právního, realitního a kompletního servisu!. Nabízíme k prodeji 4 výjimečné stavební pozemky o celkové rozloze 5. 196m², situované v nádherné horské oblasti Krkonoš. Tyto pozemky jsou ideální pro investory, develo...pery, stavební společnosti či jiné organizace uvažující o lukrativně - potenciální příležitostí k investici do nemovitosti.

Soubor parcel na prodej je tento:

Pozemek parc. č. 2205/1 o celkové výměře 1. 430m²

Pozemek parc. č. 2205/2 o celkové výměře 1. 366m²

Pozemek parc. č. 2205/3 o celkové výměře 1. 100m²

Pozemek parc. č. 2205/4 o celkové výměře 1. 300m²

K pozemku parc. č. 2205/2 je již vydáno stavební povolení a je k dispozici kompletní projektová dokumentace, což vám umožňuje okamžité zahájení stavby.

Stavební povolení a projektová dokumentace: V ceně pozemku je zahrnuto stavební povolení a kompletní projektová dokumentace pro výstavbu domu na klíč.

Připravenost k výstavbě: Pozemky jsou připraveny k okamžitému zahájení stavby. Máte možnost okamžitě začít realizovat proces stavebního řízení a v návaznosti budovat nové domy nebo rekreační sídla.
Infrastruktura: Všechny pozemky mají vlastní, centrální, nově vrtanou, vysoce objemovou studnu. Na parcelu č. 2205/2 je již přivedena a osazena elektrická přípojka včetně hlavního rozvaděče, současně s vodovodní přípojkou ze studny.

Dostupnost: V dojezdové vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost, města, lyžařská střediska a rekreační možnosti.


Příroda a zdravé prostředí: Pozemky se nachází v malebné lokalitě s čerstvým horským vzduchem, což je ideální jak pro trvalé bydlení, tak pro rekreační účely.
Jedinečná příležitost k realizaci trvalého bydlení v kombinaci s rekreačními sídly v jedné z nejkrásnějších lokalit v Česku. Využijte této nabídky a začněte budovat pro koncové klienty nové domovy v Krkonoších již dnes!

Pro více informací a domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 647526.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Prostřední Staré Buky , Staré Buky, okres Trutnov, Česká republika Prostřední Staré Buky , Staré Buky, okr. Trutnov, Královéhradecký kraj