• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pozemek k bydlení 42553 m2 - Babice , Teplá, okr. Cheb (již není v nabídce)

Cena: 21 300 000 Kč
Stav:archiv
parcela: 42553m2
Popis: Zprostředkujeme Vám prodej pozemků o celkové rozloze 42 553 m² v obci Babice (pozemky je možné rozprodat po dohodě jednotlivě). Cena za tyto pozemky je 500, - Kč/ m². Pozemky jsou vedeny v územním plánu obce na bydlení a v...ýstavbu rodinných domů. Babice jsou malá vesnice, která se nachází cca 4, 5 km od Teplé, cca 10 km od Mariánských Lázní. V místě není žádná občanská vybavenost, nejezdí sem ani autobus. Nejbližší vlaková a autobusová zastávka je v cca 1, 8 km vzdáleném Poutnově.
Možnost prodeje dvougeneračního rodinného domu o užitné ploše 623 m² ležícího na okraji obce vedle prodávaných pozemků v absolutním soukromí. Dům je podsklepený, zděný se dvěma nadzemními podlažími a obyvatelným podkrovím (140 m²). Má dva byty se samostatnými vchody. V podzemním podlaží je sklep, technická místnost, vinný sklep, 2 sklady.
V blízkosti tohoto domu je v nabídce prodej rodinného domu 3+1, 134 m². Dům je částečně podsklepen. V přízemí je chodba, pokoj s jídelnou, kuchyň, koupelna, sociální zařízení WC. V 1. patře se nachází 2 pokoje a chodba se schodištěm. Je zde i vstup na terasu. Dům má betonové a kamenné základy, je z postavený z cihel.
V okolí domů je možnost odkoupení dalších pozemků o velikosti 60 221 m². Většinou jsou vedeny jako trvalý travní porost, ostatní plocha, vodní plocha. Pozemek o velikosti 1 516 m² je veden jako zastavěná plocha - stavby určené k demolici. V případě dalších informací neváhejte kontaktovat makléře. Ev. číslo: 30190.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Babice , Teplá, okres Cheb, Česká republika Babice , Teplá, okr. Cheb, Karlovarský kraj