• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pozemek k bydlení 3577 m2 - Maršov , Uherský Brod, okr. Uherské Hradiště (již není v nabídce)

Cena: 1 399 000 Kč
Stav:archiv
parcela: 3577m2
Popis: Dumrealit. cz Vám nabízí Vítejte v moc hezké přírodě Maršova, kde se nachází úchvatný stavební pozemek o rozloze 3577 m². Maršov je část Uherského Brodu, nicméně od centra Uherského Brodu je vzdálen přibližně 7 kilometrů. ... Tento pozemek je umístěn uprostřed lesa, kde si můžete užít klidného života v blízkosti přírody a současně si užívat moderního stylu bydlení.

Tento pozemek nabízí nekonečné možnosti pro váš sny o vlastním domě. Můžete si navrhnout a postavit jakýkoli typ domu, který vyhovuje vašim potřebám a přáním. Můžete si užít moc hezké výhledy na okolní krajinu a pozorovat zvířata, která často přicházejí do blízkosti pozemku.

Přemýšlejte o možnostech, které tento pozemek nabízí. Můžete si vytvořit perfektní letní chatu, kde si budete moci odpočinout a užít si krásu přírody. Nebo si můžete postavit rodinný dům, kde si užijete moderního luxusního a pohodlného bydlení v srdci přírody.

Tento pozemek v Maršově je skutečně unikátní. Vybavte si své sny o domě a začněte je plnit právě zde. Nechte se unést krásou přírody a zažijte klidný život, který si zasloužíte.

Nenechte si tuto příležitost ujít. Navštivte náš pozemek v Maršově a přemýšlejte o budoucnosti v moc hezké přírodě. Kontaktujte nás ještě dnes a buďte majitelem tohoto unikátního stavebního pozemku.

Technické informace : Pozemek je přístupný po obecní komunikaci. Celková výměra pozemku je 3 577 m² a šíře pozemku ve spodní části pozemku je 50 m². Můžete koupit celý pozemek, ale také se zde nabízí možnost rozdělit pozemek na 2 části a prodat každý zvlášť. Elektřina je v dosahu. Vodu je nutno vyřešit vrtanou studnou. Odpady se dají řešit septikem, popřípadě čističkou odpadních vod. Ev. číslo: 643230.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Maršov , Uherský Brod, okres Uherské Hradiště, Česká republika Maršov , Uherský Brod, okr. Uherské Hradiště, Zlínský kraj