• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pozemek k bydlení 3249 m2 - Školní, Jesenice, okr. Praha-západ (již není v nabídce)

Cena: 19 999 000 Kč
Stav:archiv
parcela: 3249m2
Popis: Reality 11 Vám zprostředkují prodej pozemků o celkové velikosti 3249 m² v Jesenici – Osnici v ulici Školní. Veškeré ing. sítě jsou na pozemku, či na hranici pozemku. V rámci územního plánu se jedná o BO.
V rámci územníh...o plánu města Jesenice jde o zónu sloužící k bydlení. Mohou zde být různé typy rodinných domů, nebo dvojdomů. Jedná se tedy o vhodnou nabídku pro investora, který má více možností, jaké domy zde postavit. Více info Vám rád o daném místě sdělím osobně.
Regulativy urbanistické koncepce: - výměra stavebních parcel: - min. 500 m² pro samostatný rodinný dům o jedné bytové jednotce; výjimečně lze ve zdůvodněných případech povolit stavbu na menším pozemku nesloužící k bydlení - min. 900 m² pro samostatný rodinný dům o dvou bytových jednotkách; pozemek je nadále nedělitelný; - min. 1200 m² pro samostatný rodinný dům o třech bytových jednotkách; pozemek je nadále nedělitelný; - min. 1 200 m² pro rodinný dvojdům (pozemek je možné rozdělit na dvě části tak, že na každé části (min. výměra 600 m²) bude stát jedna polovina dvojdomu - j eden řadový dům); - koeficient zastavění pozemku: max. 40% plochy pozemku, koeficient zeleně: min. 50% plochy pozemku
Město Jesenice nabízí plnou občanskou vybavenost. V blízkosti domu je obchodní zóna , kde se nachází supermarket, obchody s oděvy, lékárna, lékaři, kavárna, cukrárna. Nedaleko pro procházky se nachází lesy či Průhonický park. Město nabízí několik MŠ, ZŠ státních i soukromých a gymnázium. Zábavný park pro děti i dospělé nabízející nafukovací hrady, trampolíny, minigolf, beach volejbal, tenis, nohejbal a letní bar. V okolí je několik jezdeckých klubů, golfové odpaliště a cyklostezky.

Město Jesenice pro své občany organizuje mnoho rodinných či kulturních akcí např. letní kino, ples, divadelní představení, pálení čarodějnic, dětský den, loučení s prázdninami, koncerty, slavnosti s různou tématikou, psí den, farmářské trhy a mnoho dalších.

Dopravní spojení do Prahy: zastávka bus na M Opatov do minuty, bus na M Budějovická v centru města. Autem 2 min. na okruh směr Brno, Plzeň, Smíchov, letiště. Ev. číslo: 24596.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Školní , Jesenice, okres Praha-západ, Česká republika Školní, Jesenice, okr. Praha-západ