Pozemek k bydlení 3034 m2 - Prostřední Bečva , okr. Vsetín
            
            
                
  Cena:
          3 977 000 Kč
    
          Stav:Volný
    
   
     
         
         
         parcela: 3034m2      
        
        Popis:
      
                      Dokonalý stavební pozemek by určitě měl mít orientaci na jih,  aby byl po celý den plný slunce.  Rozhodně by měl být v moc hezké přírodě s dechberoucím výhledem z okna.  A musí mít dostatečnou velikost,  abyste měli soukromí....  A přesně takový dokonalý pozemek pro Vás mám na Prostřední Bečvě.  Nakonec,  víte co? Přijďte sami zjistit,  jestli Vás to tady uchvátí.  Prohlídkový den je ve čtvrtek 13. 11. 2025.  Zavolejte mi a dohodneme si konkrétní čas Vaší prohlídky anebo individuální předtermín.  
Na co se tu můžete těšit: 
Rozhodně naprosto úžasný je zde výhled do krajiny.  Ať už po ránu,  kdy slunko vychází nad Horní Bečvou,  nebo když zapadá nad Rožnovem.  A po celý den máte jako na dlani moc hezké údolí okolo Rožnovské Bečvy.  Zajímavostí je,  že vlastně koukáte z Moravskoslezských Beskyd (úpatí Radhoště) na Vsetínské vrchy,  které začínají na levém břehu Bečvy.  Tolik malé geografické okénko,  pojďme zpět k pozemku.  : ) 
Celková rozloha pozemku je 2. 915 m2,  takže soukromí je tu skutečně zaručeno.  
Kolem pozemku vede obecní cesta a nad Vámi jsou další obydlené domy,  takže rozhrnování sněhu je v zimě zajištěno obcí.  A návštěvy k Vám bez problému trefí,  protože jsme vlastně hned naproti odbočce na Hutisko a Soláň.  
Územní plán umožňuje individuální bydlení v rodinných domech.  Další možnosti dané územním plánem probereme na prohlídce.  Zavolejte,  tohle místo stojí za to.  
Prostřední Bečva je sympatická obec s necelými 2. 000 obyvateli na severozápadním okraji Valašska (naprosto nečekaně) mezi Horní a Dolní Bečvou.  : ) Do Rožnova je to 7 km,  na hranici se Slovenskem 15 km,  do Valmeza 22 km a do Frýdku ani ne 40 km.  
Pokud byste zde chtěli mít víkendový dům,  je to báječné místo.  V okolí je spousta lyžařských areálů (Třeštík,  Soláň,  Sachova studánka,  Rališka,  Bílá,  Pustevny,  Čarták a další).  Cyklostezka Rožnovskou brázdou vede z Horní Bečvy až do Valmeza a dále na Zlín a kdo ví,  kam jinam.  No a houbaři,  borůvkáři či klasičtí turisté tu mají také ráj na zemi.  Tak co,  zavoláte a přijdete se podívat? 
V případě více zájemců si vybírá majitel dle svých představ.  Jestliže sami nějakou nemovitost prodáváte,  pomůžu Vám ji prodat co nejrychleji a co nejlépe,  protože umíme nejhezčí fotky a nejčtivější popisy.  Tak už se nenechte přemlouvat a zavolejte mi. 
A ještě zpráva pro kolegy makléře.  Máte - li potenciálního zájemce,  klidně s ním přijďte na prohlídku.  Jsme otevřeni spolupráci,  aby Vaši i naši klienti byli spokojeni.