• Sledovat cenu
 •  

Zasílání upozornění emailem:

Pozemek k bydlení 2999 m2 - Stružná , okr. Karlovy Vary (již není v nabídce)

Cena: 1 700 Kč/m2
Stav:archiv
parcela: 2999m2
Popis: Máme pro Vás v exklusivním zastoupení na prodej lukrativní stavební pozemky určené k výstavbě rodinných domů o celkové výměře 2999 m² v obci Žalmanov - katastrální území Stružná u Karlových Varů.
Pozemek má ideální polohou... s celodenním sluncem, na mírně svažité ploše, v klidné části obce, v nadmořské výšce 637 m. Pozemek bude možné rozdělit až na šest jednotlivých pozemků, viz studie na přiložených obrázcích. Vhodné pro malý developerský projekt. Pozemek je nepravidelného obdélníkového tvaru s orientací delších stran S - J, s možností oplocení do výšky 1, 5 m. Ze severní strany rozlehlé pastviny a z jižní strany je lemován místní komunikací III. třídy, podél které vede obecní kanalizace. Pozemek leží v proluce mezi stávající zástavbou dle ÚP na ploše BV - venkovská obytná zástavba smíšená. Viz územní plán. V okolí je řídká zástavba obytných a rekreačních objektů, s nerušenou vyhlídkou do okolí.  Napojení na obecní vodovodní řad s dostatečnou kapacitou je ve vzdálenosti cca. 50 m.
Viz územní plán. Dešťové vody budou svedeny do obecní kanalizace, která vede podél hranice pozemku, sousedícím s komunikací. Podél hranice pozemku vede nadzemní NN s možností připojení do el. sítě, s dostatečnou kapacitou. Budoucí výstavba bude napojena nově povoleným sjezdem na místní komunikaci. Celková plocha pozemku pro výstavbu RD (rodinný dům) v územním plánu je 4. 250 m².

Bydlení venkovské, dvě nadzemní podlaží s obytným podkrovím, zastavitelná plocha 20%,
zeleň 60%

Nájezd na D6 ve vzdálenosti 3 km. Směr K. Vary 7 km, Praha 115 km.

Ski areály:
Plešivec 28 km
Boží dar 34 km
Klínovec 37 km

Golfové resorty:
Golf resort Karlovy Vary 5 km
Golf klub Háje 12 km
Golf resort Cihelny 16 km

Rád vám v případě Vaší potřeby nabídnu také výhodné financování. Neváhejte mě kontaktovat s případnými dotazy. Ev. číslo: 26529.
 • Vložení inzerátu:
  10.7.2024
 • Kód:
  3822984
 • Typ nemovitosti:
  Pozemek k bydlení
 • Nabídky v okolí:
 • Informace o obci:
  Obec Stružná má 529 obyvatel, z toho 387 v produktivním věku.
  V obci se nachází pošta.
  V obci je rozvod kanalizace.
  V obci je rozvod městské vody.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Stružná , okres Karlovy Vary, Česká republika Stružná , okr. Karlovy Vary, Karlovarský kraj