• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pozemek k bydlení 2717 m2 - Ludvíkov , okr. Bruntál (již není v nabídce)

Cena: 2 881 500 Kč
Stav:archiv
parcela: 2717m2
Popis: Zajímavá příležitost ke koupi stavebního pozemku v Jeseníkách. Pozemek se nachází v atraktivní lokalitě v Ludvíkově 4 Km od Karlovy studánky, na jihozápadním svahu v sousedství lesa a nádherným výhledem do okolí.
Jsou to d...vě parcely o celkové výměře 2717 m. Pozemek je určen k výstavbě rodinného, rekreačního nebo komerčního objektu.
Tato oblast je známa především nejčistším ovzduším ve střední Evropě a je velmi vhodná pro letní i zimní rodinnou rekreaci. V okolí se nachází řada sjezdovek, upravené běžecké trasy, cyklotrasy, turistické stezky. . . Na pozemku je možno začít ihned stavět. Dostupné všechny inž. sítě, rozvody elektřiny jsou jíž na pozemku.

360 - stupňové záběry https: //roundme. com/tour/516607/view/1711339

Pro podrobnější informace kontaktujte makléře.
Fincentrum Vám nabízí možnost nezávislého porovnání a tvorbu hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Doporučíme Vám nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti.
  • Vložení inzerátu:
    11.12.2020
  • Kód:
    15290
  • Typ nemovitosti:
    Pozemek k bydlení
  • Elektřina:
    230 V, 380 V
  • Bezbariérový přístup:
    Ano
  • Nabídky v okolí:
  • Informace o obci:
    Obec Ludvíkov má 333 obyvatel, z toho 267 v produktivním věku.
    V obci je rozvod městské vody.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Ludvíkov , okres Bruntál, Česká republika Ludvíkov , okr. Bruntál, Moravskoslezský kraj