• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pozemek k bydlení 2547 m2 - Dolní Lánov , okr. Trutnov (již není v nabídce)

Cena: 250 Kč/m2
Stav:archiv
parcela: 2547m2
Popis: včetně právního realitního a kompletního servisu!. Dumrealit. cz Vám nabízí exkluzivně k prodeji stavební pozemek v Dolním Lánově.
Mírně svažitý pozemek parc. číslo 104 a 106 o celkové výměře 2. 547 m² s moc hezkým výhlede...m do okolí je umístěn v klidné části obce. Dle územního plánu se pozemek nachází v - plochy smíšené obytné - venkovské a dle podmínek zastavěnosti splňuje regulativa pro výstavbu 1 - 2 rodinných domů, chalupy či apartmánového domu.
Na novém investorovi je vybudování přípojky elektřiny, vlastní studny a ČOV (osobní vlastnictví). Plyn v obci není. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost – potraviny, základní škola, školka, sportování a golfové hřiště, autobusová zastávka. Vrchlabí (5 km), Špindlerův Mlýn (20 km), Trutnov (30 km).
V případě zájmu Vám zdarma zajistíme nabídku financování hypotečním úvěrem za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat pro více informací, sjednání osobní schůzky a prohlídky nemovitosti. Doporučujeme. Ev. číslo: 620850. Energetický štítek: G

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Dolní Lánov , okres Trutnov, Česká republika Dolní Lánov , okr. Trutnov, Královéhradecký kraj