• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pozemek k bydlení 1999 m2 - Frýdlant , Frýdlant nad Ostravicí, okr. Frýdek-Místek (již není v nabídce)

Cena: 1 975 000 Kč
Stav:archiv
parcela: 1999m2
Popis: Dumrealit. cz Vám nabízí k prodeji slunný pozemek s výhledem na Lysou horu, určený územním plánem obce k výstavbě bydlení. Pozemek o výměře 1. 999 m² se nachází na okraji obce Frýdlant nad Ostravicí. Parcely jsou zde zasaz...eny v oblasti smíšených staveb rodinných domu a chat s velkými odstupy, zajišťující soukromí každého z majitelů. Regulovaná výsadba zeleně v okolí zvýrazňuje kultivovanost prostředí s možností rozvíjet a realizovat dál své představy. Pozemek je mírně svažitý, oplocen a přístupný po zpevněné, celoročně využívané komunikaci.

K pozemku se váže zahájené stavební řízení k RD (rodinný dům), na které lze navázat a upravit dle svých představ. Rozestavěný roubený dům nyní stojí v prostorech zhotovitele stavby České Roubenky s. r. o. v obci Ostravice, s možností prohlídky. Dům včetně projektové dokumentace není v ceně pozemku. Informace k nabídce RD (rodinný dům) poskytne osobně makléř.

Na pozemku je připravena revidovaná přenosná elektro přípojka 230/400 V s elektroměrem, 27 m hluboký vrt pro odběr pitné vody vyhotovený před 2 roky a stavební uzamykatelná buňka o rozměrech 6 m x 2, 5 m.

Nejbližší autobusová zastávka, obchod s potravinami a restaurace se nachází ve vzdálenosti 2, 8 km. Centrum obce je vzdálen 10 minut jízdy autem. Frýdlant nad Ostravicí patří mezi nejrychleji rozvíjející se obce s počtem obyvatel do 10 000. Disponuje kompletními službami, občanskou vybaveností, nespočtem domácích i nadnárodních firem poskytující pracovní místa. Samotná obec je právem nazývaná „brána Beskyd“.

Pro více informací k pozemku a domu mě neváhejte telefonicky kontaktovat a případně si sjednat schůzku spojenou s prohlídkou nemovitosti. Ev. číslo: 624643.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Frýdlant , Frýdlant nad Ostravicí, okres Frýdek-Místek, Česká republika Frýdlant , Frýdlant nad Ostravicí, okr. Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj