• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pozemek k bydlení 1696 m2 - Nová Ves , okr. Liberec (již není v nabídce)

Cena: 2 200 Kč/m2
Stav:archiv
parcela: 1696m2
Popis: Reality 11 Vám zprostředkují koupi pozemku o výměře 1696 m² v obci Nová Ves nedaleko Liberce. Jedná se o pozemek vedený v územním plánu jako "Území bydlení v rodinných domcích - Bd". V případě Vašeho zájmu zašleme konkrét...ní sdělení Magistrátu města Liberec, odboru územního plánování, které specifikuje konkrétní využití pozemku.
Obec není plynofikovaná. Odpad bude řešen ČOV (osobní vlastnictví). Pozemek je možné napojit na obecní vodovod. Elektřinu zajistí ČEZ Distribuce.
Nová ves leží asi 7 km severozápadně od Liberce na silnici z Chrastavy do Mníšku v údolí Jeřice v Žitavské pánvi v podhůří Jizerských hor. Pozemek nabízí moc hezký výhled, mimo jiné na Ještěd. Ve vsi je mateřská škola a nižší stupeň základní školy. Žije zde necelých 900 obyvatel. V obci najdeme vodní nádrž Mlýnice, která je vhodná ke koupání a rybaření. Byla postavena v roce 1906 a je v ní velice čistá voda, žijí zde dva druhy raků.
Možnost přikoupení vedlejší komunikace.
Financování hypotečním úvěrem za nejvýhodnějších podmínek, případně i financování bez prokazování příjmů zajistí RK. Ev. číslo: 25429.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Nová Ves , okres Liberec, Česká republika Nová Ves , okr. Liberec, Liberecký kraj