• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pozemek k bydlení 1550 m2 - Na dražkách, Praha-Lochkov, Praha (již není v nabídce)

Cena: 22 000 000 Kč
Stav:archiv
parcela: 1550m2
Popis: Reality 11 Vám zprostředkují prodej výjimečného, dovolujeme si říci terasovitého, pozemku v exkluzivní pražské lokalitě Praha 5 Lochkov, nedaleko Lochkovského zámku. Pozemek nestandardního a zajímavého tvaru o rozloze 155...0 m² je svahovitý a díky lesíku nad pozemkem, kde již není možná další výstavba, Vám a Vašim blízkým nabídne maximální soukromí. Vstup na pozemek je již zajištěn elektrickou bránou, ovládanou čipem. Také zde najdeme zastřešené parkovací stání pro 2 automobily. K dispozici jsou veškeré sítě. K pozemku v této lokalitě neodmyslitelně patří fascinující výhled.
V Lochkově je k dispozici Mateřská škola, večerka s potravinami, restaurace, knihovna, areál sportovišť s fotbalovým a víceúčelovým hřištěm, tenisový kurt, venkovní posilovnu, saunu a klubovnu.
Základní školu pak nalezneme v nedalekém Slivenci, který disponuje veškerou občanskou vybaveností. Lokalita Lochkov je vymezena jako lokalita s původní vesnickou strukturou. Cílem navržených regulativů je zachování prostorového uspořádání a posílení historického jádra vesnice na křížení dnešních ulic Za ovčínem a Cementářské, obklopeného rodinnými domy a ve vymezených transformačních a rozvojových plochách doplnění zástavby. Lochkov nabízí bydlení v blízkosti přírody pro všechny generace.
Pokud Vás nabídka tohoto pozemku zaujala, tak mne neváhejte kontaktovat a rád se s Vámi potkám na místě osobně. Ev. číslo: 26538.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Na dražkách , Praha-Lochkov, Praha, Česká republika Na dražkách, Praha-Lochkov, Praha