• Sledovat cenu
 •  

Zasílání upozornění emailem:

Pozemek k bydlení 1470 m2 - Čistá u Horek , okr. Semily (již není v nabídce)

Cena: 1 650 000 Kč
Stav:archiv
parcela: 1470m2
Popis: Cena včetně provize a právního servisu. V zastoupení majitele si Vám dovoluji nabídnou 2 za sebou ležící pozemky o celkové výměře 1. 470 m² v obci Čistá u Horek v okrese Semily.
Pozemky se nacházejí v klidné části obce mimo... hlavní silnici a jsou určeny k výstavbě rodinného domu. Projekt na RD (rodinný dům) je zpracován a je součástí kupní ceny. V minulosti bylo vydáno stavební povolení, ale v současné chvíli je již neplatné. Nebude problém o něj znovu požádat.
Pozemek je celodenně osluněný, terén je zpočátku rovinný, poté navazuje svažitá část. Elektřina je na pozemku, vodovod vede u pozemku. Není zde kanalizace, bude nutné vybudovat ČOV (osobní vlastnictví), její projekt je součásti stavební dokumentace.
Pozemek je bez oplocení a vede k němu pohodlná asfaltová komunikace.

V obci se nachází pošta, obchod, restaurace a také školka a škola (350 m od pozemku). Zajímavostí je směřování obou škol, mateřské i základní – má moderní program „Zdravá škola“. Klade se zde důraz na dostatečný pohyb, zdravý životní styl, individuální práci s dětmi se slovním hodnocením. Koupi pozemku i proto doporučuji rodinám s menšími dětmi.

Obec Čistá u Horek se nachází v Podkrkonošské pahorkatině, cca 17 km od Vrchlabí nebo Jilemnice a 9 km od Nové Paky.

V případě zájmu volejte kdykoliv, ráda Vám sdělím podrobnější informace. Pozemek je přístupný, můžete se na něj individuálně podívat.
Pokud budete potřebovat financovat koupi hypotékou, ani to není problém, doporučím Vám prověřeného výborného specialistu. Ev. číslo: 26424.
 • Vložení inzerátu:
  10.7.2024
 • Kód:
  3823207
 • Typ nemovitosti:
  Pozemek k bydlení
 • Umístění objektu:
  Klidná část
 • Nabídky v okolí:
 • Informace o obci:
  Obec Čistá u Horek má 535 obyvatel, z toho 366 v produktivním věku.
  V obci se nachází pošta.
  V obci je rozvod městské vody.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Čistá u Horek , okres Semily, Česká republika Čistá u Horek , okr. Semily, Liberecký kraj