• Sledovat cenu
 •  

Zasílání upozornění emailem:

Pozemek k bydlení 1270 m2 - Kobylice , okr. Hradec Králové (již není v nabídce)

Cena: 3 700 000 Kč
Stav:archiv
parcela: 1270m2
Popis: cena k jednání. Reality 11 Vám zprostředkují prodej stavebního pozemku o výměře 1270 m², včetně inženýrských sítí (vodovod, kanalizace, plyn, elektřina). Na pozemku se již nachází stavba vedená jako rodinný dům, ale pr...imárně se využívala jako chalupa. Nicméně na zadní části pozemku lze postavit další rodinný domek, který dle územního plánu může být přízemní, tak patrový. Limit zastavěné plochy pozemku není. Jestli využijete stávající domek na bydlení pro další členy rodiny, či se rozhodnete místo něj postavit nový , již nechají majitelé na Vašem rozhodnutí.

Stávající nemovitost je napojen na přípojku elektřiny, vodovodu a kanalizace. Plyn je přiveden na hranici pozemku. Vytápění zajišťují kamna na tuhá paliva. Teplá voda je přivedena z bojleru. V roce 1996 prošla nemovitost rozsáhlou rekonstrukcí, nové omítky, nové rozvody elektřiny v mědi, výměna vodovodního a kanalizačního potrubí za plastové. Rovněž je celý dům podříznutý a tepelně i hydroizolačně izolován proti zemní vlhkosti. Také byla nově přeložená střešní krytina, vyměněné střešní latě a ošetřeny krovy.

Ve vzdálenosti 10 min autem od domu se nachází rekreační středisko Lodín s venkovními bazény, tobogánem, tenisovým a volejbalovým hřištěm a kempem. Do Lodína se dá dostat i krásnou lesní cestou na kole (cca 25 min). V blízkosti domu jsou 2 velké rybníky na případné rybaření. Ve vsi jsou dětská hřiště, fotbalové hřiště (pravidelné zápasy), tenisový kurt, venkovní workout hřiště pro veřejnost. Je zde také hospoda s pravidelnými šipkařskými turnaji. 1 min od domu se nachází také velké bývalé letiště - > možné využít na létání s dronem, nebo jinými hobby modely. Možnost nákupu v místním obchodě, v dojezdové vzdálenosti 10 min Lidl a Penny. Pravidelná přímá autobusové linka Hradec Králové - > Nový Bydžov.

Obec Kobylice leží v okrese Hradec Králové, 7 kilometrů východně od Nového Bydžova při silnici vedoucí do Hradce Králové, vzdáleného 20 km. Ev. číslo: 26430. Energetický štítek: G (450 kWh/m2/rok).
 • Vložení inzerátu:
  10.7.2024
 • Kód:
  3823088
 • Typ nemovitosti:
  Pozemek k bydlení
 • Umístění objektu:
  Klidná část
 • Elektřina:
  380 V
 • Energetická náročnost:
  G - Mimořádne nehospodárná
 • Ukazatel náročnosti:
  450 kWh/m2
 • Nabídky v okolí:
 • Informace o obci:
  Obec Kobylice má 251 obyvatel, z toho 181 v produktivním věku.
  V obci je rozvod kanalizace.
  V obci je rozvod městské vody.
  V obci je rozvod plynu.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Kobylice , okres Hradec Králové, Česká republika Kobylice , okr. Hradec Králové, Královéhradecký kraj