• Sledovat cenu
 •  

Zasílání upozornění emailem:

Pozemek k bydlení 1250 m2 - Borová , okr. Náchod (již není v nabídce)

Cena: 3 900 000 Kč
Stav:archiv
parcela: 1250m2
Popis: prodej pozemku - stavební parcely v obci Borová u Náchoda. Pozemek se nachází na horním okraji obce, na celoročně slunném místě. Nemovitost se prodává se zahradním plechovým domkem; s platným stavebním povolením, stavba b...yla zahájena. Svrchní skrývka kvalitní zemědělské půdy byla ze zákona shrnuta a je uložena na pozemku k případné potřebě pěstování, zahradničení, dorovnání terénu. Součástí prodeje je stavební projekt na stavbu roubenky. V blízkém i vzdálenějším okolí jsou postaveny pouze nízké stavby, moderní rodinné domy, případné vyšší budovy (max. třípodlažní) jsou situovány v nižší nadmořské výšce obce a nebrání výhledu v celých 360°.
K pozemku vede věřejná asfaltová příjezdová komunikace. Stavební parcela je zasíťována. Pozemek je v osobním vlastnictví, zatížen zástavním právem smluvním. Na pozemek je přivedena voda pouze pro stavbu (není zbudována šachta).
V obci Borová je zbudován vodovod a kanalizace pro celou obec. Plyn do obce není zaveden. Služby: škola mateřská (3 - 6let) a ZŠ 1 - 9. třída se školní jídelnou, pošta, zdravotnické zařízení - ordinace pro dospělé, pediatr, stomatologie poskytuje sousední městys Nový Hrádek, popř. Olešnice v Orlických horách nebo okresní město Náchod, kde jsou k dispozici všechny veřejné služby. V zimním období jsou komunikace udržovány čisté a bezpečně sjízdné.
Obec Borová se nachází v okrese Náchod v Podorlické pahorkatině (podhůří Orlických hor) v nadmořské výšce 630 m. n. m. ; leží 14 km od okresního města Náchod a při hranici s Polskem, žije zde 215 obyvatel.
Dominantou obce je kaple Božského srdce Páně. Borová a její okolí nabízí bydlení v moc hezké přírodě, na čistém vzduchu. K výletům do blíkého okolí zve rozhledna na Šibeniku (nový Hrádek), na Sendraži; okolí je protkáno cyklostezkami, je to ráj houbařů a nejen milovníků přiírody.
Nabízím prohlídku. (dokumenty: stavební povolení, stavební projekt. . jsou k nahlédnutí u makléře) Ev. číslo: 24838.
 • Vložení inzerátu:
  25.1.2023
 • Kód:
  3440006
 • Typ nemovitosti:
  Pozemek k bydlení
 • Umístění objektu:
  Klidná část
 • Elektřina:
  380 V
 • Informace o obci:
  Obec Borová má 191 obyvatel, z toho 140 v produktivním věku.
  V obci je rozvod městské vody.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Borová , okres Náchod, Česká republika Borová , okr. Náchod, Královéhradecký kraj