• Sledovat cenu
 •  

Zasílání upozornění emailem:

Pozemek k bydlení 1245 m2 - Moutnice , okr. Brno-venkov

Cena: 4 990 000 Kč
Stav:Volný
parcela: 1245m2
Popis: plus provize RK . Zprostředkujeme Vám prodej rovinatého stavebního pozemku o celkové ploše 1245m/2 a uliční šíří 13, 2m, Pozemek je částečně zasíťování a zbylé inženýrské sítě jsou na hraně pozemku. V územním plánu je tent...o pozemek kvalifikován pro bydlení. Pozemek leží v klidné ulici obce Moutnice. Jedná se o jediný prodávaný pozemek pro bydlení v Moutnicích.

Moutnice jsou obec v okrese Brno - venkov v Jihomoravském kraji. Nacházejí se v Dyjsko - svrateckém úvalu, na silnici Brno – Hodonín. Žije zde přibližně 1 200 obyvatel.
V Moutnicích se nachází mateřská škola a první stupeň základní školy. Druhý stupeň základní školy se nejblíže nachází v přibližně 3 km vzdálených Těšanech. V obci se nachází obecní knihovna.

Funguje zde hned několik uskupení za účelem smysluplného trávení volného času: Sportovní klub, jež se specializuje zejména na fotbal; Orel, jenž každoročně organizuje orelský běh a další akce spojené s různými svátky a dny volna; klub myslivců, jenž pravidelně pořádá hony na lesní zvěř, které je v okolí vzhledem k velkému počtu remízků, lesíků a obor více než dostatek; a v neposlední řadě i sbor dobrovolných hasičů, který se úspěšně účastní hasičských soutěží. Mimo jiné se zde každoročně koná výstava archívních vín pod záštitou obecních vinařů a výstava drobného zvířectva, které se mohou účastnit i ti nejmladší členové ČSCH (Českého svazu chovatelů). Za zmínku také stojí Moutnická farnost.

Ve výše zmíněné Orlovně se nachází kuželková dráha propojená s kavárnou, dále je zde víceúčelové hřiště s umělým povrchem. V obci se nachází 3 obchody se smíšeným zbožím a dva hostince. Je zde fotbalové hřiště a také 2 menší travnaté plochy pro děti s prolézačkami a pískovišti. Každý rok koncem srpna se zde konají hody, trvající 4 dny, obvykle od pátku do pondělí.

V obci o necelých 1150 obyvatelích roste nová zimní sportovní hala, díky které nebudou hokejisté z blízkého okolí muset jezdit do Brna či Břeclavi. Ev. číslo: 29861.
 • Vložení inzerátu:
  10.5.2022
 • Kód:
  3303862
 • Typ nemovitosti:
  Pozemek k bydlení
 • Nabídky v okolí:
 • Informace o obci:
  Obec Moutnice má 1211 obyvatel, z toho 875 v produktivním věku.
  V obci se nachází pošta.
  V obci se nachází zdravotní zařízení.
  V obci je rozvod kanalizace.
  V obci je rozvod městské vody.
  V obci je rozvod plynu.
Lokalita: Moutnice , okres Brno-venkov, Česká republika Moutnice , okr. Brno-venkov, Jihomoravský kraj

Kontakt

Boris Vondruška


Podobné nabídky v okolí


Volná pracovní místa ExpertPrace.cz
 • Objednání prohlídky a více informací
 •  
 • Poslat na e-mail
 •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: