• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pozemek k bydlení 11981 m2 - Rakovec, Český Těšín, okr. Karviná (již není v nabídce)

Cena: 900 Kč/m2
Stav:archiv
parcela: 11981m2
Popis: Reality 11 Vám zprostředkují exkluzivně soubor sedmi stavebních pozemků se skvělou dostupností jak do Třince, tak Českého Těšína a rovněž na dálnici a to na samé hranici Dolního Žukova okr. Karviná a Ropice okr. Frýdek - ... Místek.

Pozemek je v územním plánu určen pro výstavbu rodinného domu, je obdélníkového tvaru. Příjezd na pozemek je po asfaltové obecní, ke konci pak zpevněné, slepé soukromé cestě ošetřené věcným břemenem chůze jízdy pro daný pozemek.
Elektřina a vodovodní přípojka na hranici pozemku. Plyn není. Odpady, dle schválení, nutno řešit čističkou odpadních vod.

Velice krásná lokalita s dobrou občanskou dostupností do města Český Těšín cca 5 min. , Třinec cca 10 min. a Frýdek - Místek cca 15 min.
Milovníci golfu ocení blízkost golfového resortu Ropici.

V ceně trafostanice a kabeláž.

Zajištění výhodného financování v ceně.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, máte - li zájem o více informací či o osobní prohlídku, jsem Vám kdykoliv k dispozici.Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a mohou se v průběhu inzerce změnit. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií, nebo nejvýhodnější nabídce. Ev. číslo: 23393.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Rakovec , Český Těšín, okres Karviná, Česká republika Rakovec, Český Těšín, okr. Karviná