• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pozemek k bydlení 1100 m2 - Prostřední Staré Buky , Staré Buky, okr. Trutnov (již není v nabídce)

Cena: 1 570 000 Kč
Stav:archiv
parcela: 1100m2
Popis: Včetně právního, realitního a kompletního servisu!. Nabízíme k prodeji výjimečný stavební pozemek o rozloze 1. 100m², situovaný v nádherné horské oblasti Krkonoš. Tento pozemek je ideální pro výstavbu vašeho vysněného do...mova nebo rekreačního sídla. K pozemku je již vydáno stavební povolení a je k dispozici kompletní projektová dokumentace, což vám umožňuje okamžité zahájení stavby.
Stavební povolení a projektová dokumentace: V ceně pozemku je zahrnuto stavební povolení a kompletní projektová dokumentace pro výstavbu domu na klíč.
Připravenost k výstavbě: Pozemek je připraven k okamžitému řízení projektové dokumentace a získání stavebního povolení.
Infrastruktura: Pozemek má vlastní studnu a je na něj přivedena elektrická přípojka.
Dostupnost: V dojezdové vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost, města, lyžařská střediska a rekreační možnosti.
Možnost rozšíření: K pozemku je možné dokoupit další tři přilehlé stavební pozemky, což je ideální příležitost pro realizaci většího developerského projektu.
Příroda a zdravé prostředí: Pozemek se nachází v malebné lokalitě s čerstvým horským vzduchem, což je ideální jak pro trvalé bydlení, tak pro rekreační účely.
Jedinečná příležitost k realizaci vlastního bydlení či rekreačního sídla v jedné z nejkrásnějších lokalit v Česku. Využijte této nabídky a začněte budovat svůj nový domov v Krkonoších již dnes!
Pro více informací a domluvení prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 647443.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Prostřední Staré Buky , Staré Buky, okres Trutnov, Česká republika Prostřední Staré Buky , Staré Buky, okr. Trutnov, Královéhradecký kraj