• Sledovat cenu
 •  

Zasílání upozornění emailem:

Pozemek k bydlení 1001 m2 - Vysoká, Psáry, okr. Praha-západ (již není v nabídce)

Cena: 9 999 000 Kč
Stav:archiv
parcela: 1001m2
Popis: Reality 11 Vám zprostředkují k prodeji stavební pozemek s výhledem na Prahu o rozloze 1001 m² v obci Dolní Jirčany – Psáry, v klidné a vyhledávané lokalitě Praha – západ. Původní chatová oblast se zde v posledních letech př...eměnila na atraktivní lokalitu k bydlení.
Parcela obdélníkového tvaru je umístěna v klidné části obce, sousedí se zelenou plochou, původním sadem, nazývaného Třešňovka.

Na pozemku je schváleno stavební povolení pro umístění mobilního domu, ale Váš dům může být až o rozloze 200 m².

Váš čas zde ale můžete trávit už nyní a to právě díky mobilnímu domu, který je připraven k užívání. K ceně je nutné připočíst cenu 690. 000 Kč za tento mobilní dům v hodnotě cca 2 miliony včetně vybavení.

K pozemku je přivedena elektřina, voda a kanalizace je schválena formou dočasné žumpy (poplatek za napojení kanalizace již uhrazen, připojení bude možné poté, co obec navýší kapacitu čističky). Také je uhrazen poplatek za přípojku na vodovod. Napojení je možné v r. 2024, tedy do konce letošního roku.

V této lukrativní obci se nachází prodejna smíšeného zboží, pošta i zahradnictví. Nepochybně stojí za zmínku nově postavená základní škola. Samozřejmostí je mateřská škola a dětské skupinky pro menší děti. Další soukromá školka se nachází v sousedních Horních Jirčanech. Najdete zde také moderní fotbalové hřiště a tenisové kurty. Díky pražskému okruhu je odtud výborná dopravní dostupnost Prahy. Autobusem se dostanete přímým spojením na metro „C“. Vše potřebné najdete v Jesenici, kde je plná občanská vybavenost Ev. číslo: 26509.
 • Vložení inzerátu:
  10.7.2024
 • Kód:
  3823140
 • Typ nemovitosti:
  Pozemek k bydlení
 • Umístění objektu:
  Klidná část
 • Nabídky v okolí:
 • Informace o obci:
  Obec Psáry má 3378 obyvatel, z toho 2465 v produktivním věku.
  V obci se nachází pošta.
  V obci se nachází zdravotní zařízení.
  V obci je rozvod kanalizace.
  V obci je rozvod městské vody.
  V obci je rozvod plynu.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Vysoká , Psáry, okres Praha-západ, Česká republika Vysoká, Psáry, okr. Praha-západ