• Sledovat cenu
 •  

Zasílání upozornění emailem:

Pozemek k bydlení 10002 m2 - Čimelice , okr. Písek (již není v nabídce)

Cena: 13 400 000 Kč
Stav:archiv
parcela: 10002m2
Popis: Včetně právního servisu, advokátní úschovy a provize kanceláři. . Nabízíme Vám investiční příležitost pro developerský projekt - pozemek o celkové rozloze 10 002 m² v zastavitelném území východní části obce Čimelice. Čim...elice leží v typické jihočeské krajině, v okrese Písek, 26 km od Písku a 34 km od Příbrami.

Pozemek je rovinný a lze ho připojit k elektřině. Obec plánuje vybudovat okolo pozemku vodovod, na který bude možné se připojit. Do té doby je třeba vodu řešit vlastním vrtem. Odpady nutné řešit vlastní čističkou nebo septikem.

Podmínky pro výstavbu rodinných domů venkovského typu jsou maximálně jedno nadzemní podlaží s podkrovím, minimální výměra parcely je 800 m² a 35% zastavěnost pozemku. Střechy mohou být sedlové.

K pozemku vede zpevněná příjezdová cesta, takže je snadno dostupný. Pozemek se nachází mezi zástavbou a malebnou klidnou krajinou s rybníky. Jeho poloha umožní soukromé bydlení v moc hezké přírodě, ale zároveň na dosah veškeré občanské vybavenosti! V obci najdete restauraci, kavárnu, cukrárnu, obchody, školku, školu, úřady, lékaře a známé zahradnictví. Pro sportovní vyžití lze pronajmout tělocvičnu, kurty nebo multifunkční hřiště.

Čimelice na Vás dýchnou svou historií, především z éry baroka – je zde spousta moc hezkých historických objektů z této doby. A tomu všemu dominuje zámek Čimelice s parkem a alejemi, který je nyní ve vlastnictví rodu Schwarzenbergů. Nedaleko se také nachází zámek Orlík a hrad Zvíkov.

Obcí prochází silnice I. třídy spojující Prahu, Písek a Strakonice. V prosinci 2024 bude dokončena dálnice D4 mezi Příbramí a Pískem, která povede okolo Čimelic! Tato nová dálnice významně zrychlí a zlepší dopravní dostupnost a spojení s Prahou. Převedením dopravy se výrazně zkvalitní podmínky pro pěší a cyklisty v obci. Čimelice mají také vlakové nádraží na trati Zdice - Protivín.

Veškeré podrobnosti a informace o možném dělení pozemku Vám rádi poskytneme! Ev. číslo: 26569.
 • Vložení inzerátu:
  10.7.2024
 • Kód:
  3823145
 • Typ nemovitosti:
  Pozemek k bydlení
 • Umístění objektu:
  Klidná část
 • Nabídky v okolí:
 • Informace o obci:
  Obec Čimelice má 996 obyvatel, z toho 696 v produktivním věku.
  V obci se nachází pošta.
  V obci se nachází škola, popř. školka.
  V obci se nachází zdravotní zařízení.
  V obci je rozvod městské vody.
  V obci je rozvod plynu.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Čimelice , okres Písek, Česká republika Čimelice , okr. Písek, Jihočeský kraj