• Sledovat cenu
 •  

Zasílání upozornění emailem:

Pozemek 7838 m2 - Havlíčkova, Kolín (již není v nabídce)

Cena: 23 999 000 Kč
Stav:archiv
parcela: 7838m2
Popis: cena je kompletní. Reality 11 Vám zprostředkují prodej komerčního stavebního pozemku o výměře 7. 838 m², který se nachází v průmyslové zóně na ulici Havlíčkova v Kolíně. Parcela je celistvá a v územním plánu je vedena jako... SO6 – smíšená zástavba výrobně obytná. Přípustné a nepřípustné využití území - viz. výňatek z územního plánu ve fotogalerii. Pozemek je ohraničen na západní straně (od silnice) vzrostlými topoly, na severní straně rovněž vzrostlými stromy a místním Chotouchovským potokem, na východní a jižní straně pak již místními sklady a prodejnami. Inženýrské sítě se nacházejí částečně na pozemku (vodovod), ale hlavně v přilehlé Havlíčkově ulici, po vytyčení lze napojit.

Ulice Havlíčkova patří k městským průmyslovým zónám a do otevření městského obchvatu v roce 2012 byla hlavním tahem na Kutnou Horu, Čáslav a dále na Havlíčkův Brod. Nájezd na obchvat, napojený právě na silnici I/38 (Česká Lípa – Mladá Boleslav – Nymburk – Poděbrady – Kutná Hora – Čáslav – Havlíčkův Brod – Jihlava – Znojmo – Vídeň) je vzdálený pouze 1 km a v podstatě zjednodušil přístup do této lokality. I tak je tu denní hustota provozu přes 26. 000 osobních a nákladních automobilů.

Samotná poloha Kolína, bývalého okresního města s počtem obyvatel přes 31. 000, je rovněž velice strategická. Napojení na Prahu zajišťují dvě silnice I. třídy I/12 (vzdálenost 9 km) spojující Prahu – Kutnou Horu – Pardubice a silnice I/12 (vzdálenost 8 km) spojující Prahu – Úvaly – Český Brod – Kolín. Dálnice D11 s napojením na Hradec Králové je vzdálena 13 km.

Kolínem rovněž prochází jedna z nejvytíženějších železničních tratí České republiky (010, 011) Praha – Kolín – Česká Třebová, která je součástí prvního a zároveň třetího tranzitního železničního koridoru spojujících jak sever republiky s jihem (I. koridor), tak západ s východem (III. koridor) a pokračujících všemi směry dále do zahraničí.

Pozemek není ničím zatížen a nabízí řadu soukromých i developerských investičních příležitostí s ohledem na okolní průmyslovou výrobu a dopravní dostupnost. V případě dalších dotazů neváhejte kontaktovat makléře. Ev. číslo: 21488.
 • Vložení inzerátu:
  16.10.2020
 • Kód:
  3140770
 • Typ nemovitosti:
  Pozemek k podnikání
 • Umístění objektu:
  Rušná část
 • Nabídky v okolí:
 • Informace o obci:
  Obec Kolín má 30927 obyvatel, z toho 21374 v produktivním věku.
  V obci se nachází pošta.
  V obci se nachází škola, popř. školka.
  V obci se nachází zdravotní zařízení.
  V obci je rozvod kanalizace.
  V obci je rozvod městské vody.
  V obci je rozvod plynu.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Havlíčkova , Kolín, okres Kolín, Česká republika Havlíčkova, Kolín