• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Pozemek 10267 m2 - Počaply , Králův Dvůr, okr. Beroun (již není v nabídce)

Cena: 15 000 000 Kč
Stav:archiv
parcela: 10267m2
Popis: Reality 11 Vám zprostředkují Uvedené sousedící pozemky mají rozlohu 1805m² a 8462 m², dohromady tedy 10267 m².
Větší pozemek má přibližně tvar lichoběžníku o základně cca 106 metrů a výšce 123 metrů, šířka druhé základy 40...m. Navazuje zhruba rovnostranný trojúhelník o základně 40m a výšce 72m. Pozemky jsou vodorovné, bez terénních nerovností.
V platném územním plánu města Dvůr Králové jsou pozemky zahrnuty v návrhových plochách jako „Výrobní sféra – průmysl a sklady (VP)“.
Pozemky sousedí bezprostředně s dálnicí D5 a jsou umístěny přímo u dálničního sjezdu č. 22. Je hotový nový přímý přístup z dálnice přímo až k hranici pozemku. Na sjezdu z dálnice navazuje dokončená první etapa jižního obchvatu Králova Dvora a z tohoto obchvatu je dokončena odbočka komunikace ve vlastnictví a zbudovaná Městem Králův Dvůr bezprostředně k hranici předmětných pozemků. Komunikace je asfaltová, s chodníkem ze zámkové dlažby po jedné straně, osazená pouličním osvětlením a splaškovou kanalizací. Na současných leteckých snímcích Google a Mapy. cz tyto nové komunikace ještě nejsou zachyceny.

V minulosti bylo již na pozemku vydáno stavební povolení pro objekt Sportovní centrum cyklistiky, servis, prodejna - nebylo ale realizováno. Ev. číslo: 21606.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Počaply , Králův Dvůr, okres Beroun, Česká republika Počaply , Králův Dvůr, okr. Beroun, Středočeský kraj