• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Obchodní prostory 31 m2 - Charkovská 385, Praha 10, Praha

Cena: 3 190 000 Kč
Stav:Volný
31 m2, cihlová
Popis: Ve výhradním zastoupení majitele Vám představuji tento originální nebytový prostor - ateliér o dispozici 2+kk.
V katastru je veden jako sochařský a řezbářský ateliér o výměře ...31 m2.
Jak to tady vypadá: Doufám, že se mi podaří na Vás přenést nadšení, které vnímám z tohoto místa. Protože tento prostor na Vás dýchne příjemným útulným dojmem. Stěny jsou postaveny z opravdické cihly, klenbový strop, bodové osvětlení, doplněno kamenným obkladem v místech, kde se zub času již malinko podepsal. I podlaha je sladěná do příjemných barev. Prostor se nachází v suterénu, což je jediný důvod, proč atelier není oficiálně určen na bydlení. Ale možnosti bez trvalého bydliště tu jsou. Malá okna po obou stranách trochu denního světla přivádí. Takže víte, jestli je den nebo noc. Skromná koupelna se sprchovým koutem postačí, ale určitě by ji nevadila rekonstrukce. Místo je 31 m2, což je dost pro Vaše obchodní či soukromé aktivity. Výhodou je, že se rychle vytopí. A to se dneska počítá.
Dům je ve skvělém stavu, přátelští sousedé. Vchod je zároveň i vstupem do místního divadla, které Vás nebude rušit. Oáza klidu a zeleně do vnitřní strany nádvoří vynahradí slunce, které na Vás dole nezasvítí. Dáme si kávu na nádvoří?
Upozornění: Nenechte se prosím odradit oprýskanou stěnou při vstupu, v případě Vašeho zájmu jsme s majitelem domluvení, že vstup opravíme do reprezentativního outfitu. Alespoň to nebude nikoho lákat k neohlášené návštěvě.
Informace o lokalitě. Skvělá okolí Prahy Vršovic, V blízkosti Havlíčkovi sady a nekonečně kaváren, obchodů, restaurací. Ideální doprava - zastávku Ruská nebo Krymská.
Praktické info: Měsíční poplatky 600 + platba za elektřinu. V místě není naveden plyn. Takže ohříváte vodu, topíte kotlem, vaříte na elektrické plotýnce.
Shrnutí: Vidím v tomto prostoru hodně potenciálu, k přebývání, k zábavě, k práci, i k nějakým dalším podnikatelským nápadům. Koukněte na 3D prohlídku nebo Vás zvu na tour de atelier osobně, po předchozí domluvě, protože v tuto chvíli je místo pronajato (cca do konce roku). Ke koupi je k dispozici ihned.
Těším se na Vaše zavolání.
Lokalita: Charkovská 385, Praha 10, Praha, Česká republika Charkovská 385, Praha 10, Praha


Podobné nabídky v okolí


  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: