• Sledovat cenu
 •  

Zasílání upozornění emailem:

Obchodní prostory 288 m2 - Petrohradská, Kladno (již není v nabídce)

Cena: 12 435 000 Kč
Stav:archiv
288 m2, panelová
Popis: Reality 11 vám nabízejí jedinečnou možnost investice do víceúčelových nebytových prostor v městské části Kladno Rozdělov v Petrohradské ulici. Tyto prostory se nacházejí v přízemí rozlehlého panelového domu, v oblasti s vys...okou mírou frekvence a hustoty obyvatelstva.
Celková rozloha prostor činí velkorysých 288 m², které jsou rozděleny do čtyř samostatných vchodů. Zadní část objektu je plně průchozí, což umožňuje flexibilní využití prostor samostatně nebo jako celek. V současné době zde naleznete kadeřnictví, trafiku, pekárnu a pojišťovnu.
Tato jedinečná nemovitost nabízí široké spektrum možností využití. Můžete pokračovat v provozování stávajících služeb nebo adaptovat prostory například na ordinace lékařů, obchod s cyklistickým vybavením, sportovní obchod, obchod s elektronikou, rychlé občerstvení, módní butik, veterinární kliniku, kancelářské prostory a další. Vozy zásobování mohou až ke vchodům na povolení od města. Parkování je s příslušným odborem Městského úřadu Kladno domluvené, zajištěné.
Prostranství před objektem prošlo v nedávné době revitalizací a poskytuje tak příjemné místo k relaxaci. Je lemováno obchody a restauracemi, naleznete zde i Českou poštu. K podnikání tak potřebné úřady jsou v dostupné vzdálenosti. V blízkosti se nachází Základní i Mateřská škola. Zastávka MHD je pár metrů vzdálená na ulici Vítězná. Ta spojuje Rozdělov s ostatními městskými částmi Kladna.

Pro zajímavost, unikátní kladenské věžáky z 60. let naleznete právě zde. V jednom z nich se nachází muzeum věžáků, kde je možnost si objednat prohlídku a přenést se do minulého století.

Kladno má dobré dopravní spojení silniční i železniční. V bezprostřední blízkosti Kladna vedou důležité dálnice D6 z Prahy do Karlových Varů a D7 spojující Prahu a Chomutov. Městem prochází železniční trať z Prahy do Rakovníka a z Kladna do Kralup nad Vltavou. Mezinárodní letiště Václava Havla je vzdáleno 16 km a vnitrostátní letiště Kladno u obce Velká Dobrá je vzdáleno 3 km.
Město Kladno je navíc součástí plánované rychlodráhy mezi Kladnem a Prahou, což dělá z této investice nejen výhodnou, ale i perspektivní. A vy můžete být u toho.
Nabízíme možnost zajištění výhodného podnikatelského úvěru. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 26112. Energetický štítek: C
 • Vložení inzerátu:
  10.7.2024
 • Kód:
  3823217
 • Typ nemovitosti:
  Obchodní prostory
 • Typ budovy:
  Panelová
 • Podlahová plocha:
  288 m2
 • Stav objektu:
  Dobrý
 • Energetická náročnost:
  C - Úsporná
 • Nabídky v okolí:
 • Informace o obci:
  Obec Kladno má 70665 obyvatel, z toho 49013 v produktivním věku.
  V obci se nachází pošta.
  V obci se nachází škola, popř. školka.
  V obci se nachází zdravotní zařízení.
  V obci je rozvod kanalizace.
  V obci je rozvod městské vody.
  V obci je rozvod plynu.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Petrohradská , Kladno, okres Kladno, Česká republika Petrohradská, Kladno