• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Obchodní prostory 200 m2 - V Holešovičkách, Praha 8, Praha (již není v nabídce)

Cena: 99 900 Kč/m2
Stav:archiv
200 m2, skeletová
Popis: Cena včetně DPH, možnost odpočtu. . Reality 11 Vám zprostředkují k prodeji zcela nový komerční prostor umístěný v přízemí polyfunkčního domu ve výstavbě, v prosperující čtvrti Praha – Libeň.

Komerční nemovitost tvoří ote...vřený prostor (cca 133 m²) s velkoformátovými výlohami směřujícími do frekventované ulice – V Holešovičkách, dále menší prostor v zadní části o velikosti 55 m² a technické zázemí (kuchyňka, toaleta, úklidová komora). Prostor je vhodný k využití na kancelář, showroom či pro obchodní činnost.
V rámci dokončení stavby bude jednotka zařízena odvodem a přívodem čerstvého vzduchu (rekuperace), hliníkovými okny VEKRA, keramickou dlažbou RAKO (možnost zvolení i vinylových podlah Gerflor), sanitárním zařízením SIKO. Vytápění bude zajištěno podlahovým systémem v rámci centrální domovní plynové kotelny.

K nebytové jednotce je možné přikoupit garážové stání či další externí sklad o velikosti 66 m² umístěný v 1. PP nemovitosti.

Výborná dopravní dostupnost do centra města, stejně tak i na hlavní dopravní tepny z města.
Dokončení projektu je plánováno na podzim 2020. Prodej realizován přímo od developera. Ev. číslo: 21013. Energetický štítek: B (93 kWh/m2/rok).

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: V Holešovičkách , Praha 8, Praha, Česká republika V Holešovičkách, Praha 8, Praha