• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Obchodní prostory 143 m2 - Lyčkovo náměstí, Praha 8, Praha (již není v nabídce)

Cena: 6 500 000 Kč
Stav:archiv
143 m2, cihlová
Popis: Reality 11 Vám zprostředkují exkluzivní prodej obchodních prostor o celkové výměře 143 m² ve velice žádané lokalitě Prahy 8 – Karlín, na Lyčkově náměstí. Nabízené obchodní prostory se nacházejí v 1. PP v cihlovém domě z cel...kem 4. NP (čtvrté nadzemní patro) a jsou vhodné pro kancelářské prostory, masážní salón, lékařskou ordinaci, případně i k bydlení.

Obchodní prostory se skládají z celkem šesti místností: kuchyňky, 2 krát sociální zařízení WC a 2 krát sprchy. V současnosti jsou určeny k rekonstrukci. Klenuté stropy, okna jsou dřevěná, na podlahách jsou dlažby. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem, vodovod a kanalizace jsou obecní. Internet je samozřejmostí.

Stav domu je velice dobrý. Možnost využívat dvorek ve vnitrobloku. Parkování je možné před domem.

Společné s těmito prostory je možné výhodně zakoupit i další v ulici Křižíkova. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Dům se nachází v oblíbené části Prahy, na pražském Karlíně. V okolí se nachází množství mezinárodních restaurací, vináren, galerií, oblíbené Fórum Karlín. Starý přístav obklopují moderní kancelářské budovy. Občanská vybavenost je vynikající. Stejně tak i dopravní dostupnost centra Prahy: v blízkosti se nachází metro Křižíkova, zastávka tramvaje i autobusu.

K dispozici ihned. Neplatíte nám žádnou provizi, naše služby jsou pro kupující zcela zdarma. Financování vám velice rádi zařídíme. Ev. číslo: 23758. Energetický štítek: G

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Lyčkovo náměstí , Praha 8, Praha, Česká republika Lyčkovo náměstí, Praha 8, Praha