• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Nemovitost 300 m2 - Frýdlant, Frýdlant nad Ostravicí, okr. Frýdek-Místek (již není v nabídce)

Cena: 0 Kč
Stav:archiv
300 m2, cihlová, parcela 1704 m2
Popis: Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji komerční nemovitost aktuálně provozovanou jako restauraci ve Frýdlantě nad Ostravicí. Objekt je vzhledem k prostorným místnostem možné využít i jako výrobní či skladové pro...story. Objekt je dobře strategicky umístěn v srdci Beskyd na frekventovaných cyklostezskách a díky svému dobrému jménu je v sezóně také hojně navštěvován. Jako jeden z mála takovýchto objektů v blízkém okolí je vhodný i pro pořádání nejrůznějších akcí s větším počtem lidí s možností využití sálu s pódiem. Další potenciál je nejen ve využití letních zahrádek, ale také po stavebních úpravách lze celý objekt rozšířit o ubytování a provozovat zde pension (k dispozici je i studie na toto využití). Celý objekt je aktuálně provozován jako restaurace a lze tak plynule navázat na již započatou činnost. Objekt je nabízen i s vybavením jak v zázemí, tak i v prostoru hostů a také letních zahrádek (masívní dřevěné lavice a stoly, apod. ). K objektu náleží pozemek o celkové výměře 1704 m2 včetnězastavěných ploch. Objekt je napojen na zdroj vody z obecního vodovodu, plyn, elektřinu i kanalizaci. Zajímavá nabídka.
Jelikož od majitele objektu nemáme k dispozici energetický štítek náročnosti budovy, zákonná povinnosti nám nařizuje uvádět v inzerci energetickou náročnost budovy třídy G - mimořádně nehospodárná.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Frýdlant, Frýdlant nad Ostravicí, okres Frýdek-Místek, Česká republika Frýdlant, Frýdlant nad Ostravicí, okr. Frýdek-Místek, Moravskoslezský kraj