• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Nemovitost 1240 m2 - 9. května, Šestajovice, okr. Praha-východ (již není v nabídce)

Cena: 0 Kč/měsíc
Stav:archiv
1240 m2
Popis: Cena včetně právních služeb a provize RK. Reality 11 Vám zprostředkují ve výhradním zastoupení majitele prodej kombinace komerčního skladového a výrobního areálu ve spojení s moderním bydlením, v Šestajovicích u Prahy. Cel...ková výměra pozemků nabízených nemovitostí je 1 240 m².

Ve zděných výrobních a skladových prostorách o výměře cca 420 m² je umístěna truhlářská dílna se sklady a kancelářským zázemím.
V současnosti je také jako sklad využíván bývalý „vejminek“ ( cca 100 m²), s navazujícími chlévy. Tato budova je jako jediná v areálu kamenná, připravená k rekonstrukci. Při jejím zachování se nabízí přízemí nadále využívat komerčně a na současné půdě vestavbou vybudovat nový prostorný byt.
Mezi dílnou a „vejminkem“ je v přední části dvora umístěn krytý bazén se slanou vodou, jehož údržba probíhá ekologicky, bez použití chemie.
Zadní část dvora a prostorná stodola slouží pro parkování a úpravy obytných vozidel.
Nezastavěné obslužné plochy mezi budovami, o výměře cca 400 m², jsou zpevněné. Veškeré prostory jsou aktivně využívané.
Navazující zahrada čtvercového tvaru za stodolou, o výměře 417 m², je volná. Poskytuje naprosté soukromí.

Do výrobních prostor a skladů vede samostatný vstup a vjezd.

Do obytných prostor této nemovitosti, příjemného, prakticky členěného světlého bytu 3+1, o výměře cca 123 m², zevnitř místností zatepleného, s oddělenou krytou terasou, se vstupuje z ulice 9. května, od severu. Okna obývacího pokoje vedou na sever a západ, okna sousední kuchyně na východ. Koupelna s vanou a sociální zařízení WC jsou samostatné. Prostorná ložnice má okno orientované na západ, dětský pokoj na jih.
Chodba, spojující obytné prostory, je vybavena úložnými prostory na míru, využitými až do stropu.

Nemovitosti jsou napojené na přípojky elektrické energie, plynu a kanalizace. Voda je využívána z vlastní studny. Nemovitosti jsou též připojené k vodovodnímu řadu. Vytápění je zajištěno plynem, pro komerční prostory i byt odděleně. Oddělen je i ohřev vody. Pro byt bojler o kapacitě 160 l, pro dílnu 80 l.

Možnosti využití této nemovitosti jsou široké. Nabízí se využití pro sídlo firmy, kanceláře, sklady, nerušící výrobu, autoservis, obchodní a komerční činnost, showroom, dokonce i možnost využití na rezidenční účely. Je možné také jednat o samostatném prodeji zahrady a komerčních prostor a rodinného domu s dvorem a přilehlou budovou.
Umístění – ve velice tiché a klidné slepé ulici, v sousedství příjemného rybníčku. Je třeba zmínit i výbornou dopravní dostupnost – v docházkové vzdálenosti od autobusu, obchodů a další občanské vybavenosti. V dojezdové vzdálenosti autem, 5 minut od železniční stanice Klánovice. Vlakové spojení na Masarykovo i Hlavní nádraží v centru Prahy je 20 minut. Klánovický les s množstvím turistických tras i cyklostezek je v bezprostřední blízkosti.
Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce a vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Ev. číslo: 24502. Energetický štítek: G

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: 9. května , Šestajovice, okres Praha-východ, Česká republika 9. května, Šestajovice, okr. Praha-východ