• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Nebytové prostory 38 m2 - Táborská, Praha 4, Praha

Cena: 3 999 000 Kč
Stav:Volný
38 m2, cihlová
Popis: Nabízíme k prodeji nebytový prostor, doposud zamýšlený jako architektonický ateliér, v dobře dostupné lokalitě Prahy 4, ulic Táborská.
Nemovitost lze užívat jako obchodní prostory stejně tak jako kancelář a sídlo či zázem...í firmy.
Jednotka je kolaudovaná jako jiný nebytový prostor.

Prostor o dispozici 1+kk a velikosti 38 m2 je v osobním vlastnictví a nachází se v suterénu činžovního bytového domu. Obytný dům se nachází v areálu s vlastním parkováním v okolí domu, které je zdarma.

Vstup je přes chodbu domu. Předsíň nabízí dostatek prostor pro odložení věcí. Z předsíně je vstup do hlavní místnosti, která je zajímavá dvojitou stropní klenbou. Tato místnost je také vybavená zcela novým kuchyňským koutem, který je vybavený lednicí, myčkou nádobí, digestoří napojenou do komína a dostatkem úložných prostor. Kuchyňka byla dříve umístěná ve vstupní předsíni, tedy i tam je možnost přesunutí. Součástí je také koupelna se sprchovým koutem, sociální zařízení WC a umyvadlem, je zde také pračka.
V případě rozčlenění prostor by šlo využívat i pro přechodné přespání.

Jednotka prošla v roce 2020 kompletní rekonstrukcí. Na podlahy byla položena nová vinylová podlaha v dekoru dřeva, v předsíni a koupelně nová dlažba, obklady i sanita. Topení je řešeno plynem, byla osazená nová WAF kamna, vzhledem k umístění v suterénu domu je zde ale poměrně stálá teplota a zcela dostačující by byly i elektrické přímotopy. Ohřev teplé vody zajišťuje samostatný bojler. Jednotka disponuje novými plastovými okny, která zajišťují jak denní světlo, tak dobrou větratelnost. Orientace oken na sever a západ.

Velmi dobře fungující SVJ, dům v dobrém stavu, po rekonstrukci je střecha, nová okna, sklepní prostory a vstupní dveře. Bez dalších plánovaných investic.

Velmi nízké měsíční náklady.
Energetická náročnost není prozatím známá, proto uvádíme třídu G.

Perfektní lokalita s velice dobrou občanskou dostupností do centra Prahy, metro C Pražského povstání 10 min. chůze, zastávka tram vzdálená 200 m.
Parkování možné přímo u domu zdarma.

Vhodné i jako investiční příležitost k podnikání i pronájmu.

Doporučujeme Vám prohlídku.
Lokalita: Táborská , Praha 4, Praha, Česká republika Táborská, Praha 4, Praha

Kontakt

Ing. Marta Krapková


Podobné nabídky v okolí


Volná pracovní místa ExpertPrace.cz
  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: