• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Komerční objekt 64 m2 - Horní Václavov , Václavov u Bruntálu, okr. Bruntál

Cena: 0 Kč/měsíc
Stav:Volný
64 m2, cihlová, parcela 185 m2
Popis: Informace o ceně v RK. . Reality 11 Vám zprostředkují exkluzivní prodej apartmánového bytu v rezidenční části obce Václavov u Bruntálu v místní části Horní Václavov.
Apartmán se nachází v 1. NP (první nadzemní patro) se sam...ostatným vstupem a vlastní částí zahrady o výměře 180 m² k přikoupení. Součástí apartmánového domu jsou čtyři apartmánové jednotky.
Dispozice: vstup do zádveří 6, 1 m² ze kteréhp jsou vstupy do neprůchozí ložnice 15, 8 m², koupelny s sociální zařízení WC 4, 8 m m² a obývacího pokoje s kuchyňským koutem 19, 7 m². Z obývacího pokoje je vstup na vlastní terasu 17, 1 m². Stavba je zděná z cihel Porotherm, zateplení polystyren, okna a dveře plastová, betonová střešní krytina.
IS: kompletní elektrické, vodovodní a kanalizační rozvody, sanitární zařízení, vytápení elektrokotlem na dálkové ovládání, komíny s možností vnitřních krbových kamen.
Podlahová krytina je laminátová s dřevo dekorem v pokojích a keramická dlažba v chodbě a koupelně.
K bytu se pořizuje 1/4 pozemku pro umístění vlastního parkovacího stání, posezení nebo zahradního domku.
Apartmánový dům je umístěn v moc hezkém prostředí Hrubého Jeseníku v blízkosti lesa a řeky Moravice. Nedaleko lázně Karlova Studánka, Praděd, město Bruntál (7 km), sjezdovka, turistické a cykloturistické trasy.
Více info o projektu poskytne odpovědný makléř Daniel Denygr. Ev. číslo: 22763. Energetický štítek: G
Lokalita: Horní Václavov , Václavov u Bruntálu, okres Bruntál, Česká republika Horní Václavov , Václavov u Bruntálu, okr. Bruntál, Moravskoslezský kraj

Kontakt

Daniel Denygr


Podobné nabídky v okolí


Volná pracovní místa ExpertPrace.cz
  • Objednání prohlídky a více informací
  •  
  • Poslat na e-mail
  •  

Zasílání odkazu na realitu emailem: