• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Komerční objekt 1762 m2 - Praha 2, Nové Město, Praha (již není v nabídce)

Cena: 110 000 000 Kč
Stav:archiv
1762 m2, cihlová, parcela 292 m2
Popis: Činžovní dům v centru města v pěší vzdálenosti od Václavského náměstí, Pražského orloje, Karlova mostu a dalších klíčových památek hlavního města.

Cihlový dům v současné době je hotelem na vysoké úrovni. Má 5 nadzemních ...podlaží a 1 podzemní, je vybaven novým vnějším výtahem. Uvnitř i vně najdete skvělou kombinaci vynikající kombinaci dobové elegance a vytříbenosti moderní doby. Celková plocha budovy včetně komerčních prostor je 1762m2, z toho obytná plocha pokojů je 1020m2. Velkou výhodou je terasa hned u domu. Rozloha pozemku je 443m2 a z toho zastavěná 236m2. Na zbývajících 207m2 je možné postavit restauraci podle Vašich preferencí a přání. K dispozici je také 5 samostatných parkovacích míst ve dvoře.

* Použité Fotografie jsou pouze ilustrační. *

Nelze si představit úspěšnější umístění - poloha v přímé blízkosti centra Prahy poskytuje celou řadu služeb a pohodlí. Zde máte všechny výhody rozvinuté infrastruktury. Lokalita vyniká perfektní dostupností kamkoliv po Praze a výbornou veškerou občanskou vybaveností - obchody, pošta, drogérie či elektro, fitness centr a obrovské množství restaurací a barů.

Jelikož není známa energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 406/2000 uvádíme energetickou třídu G.
Pro více informací a sjednání prohlídky kontaktujte prosím realitního makléře.
Při kontaktu uveďte prosím identifikační číslo zakázky ID: VS116.

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Praha 2, Nové Město, Praha, Česká republika Praha 2, Nové Město, Praha, Praha