• Sledovat cenu
  •  

Zasílání upozornění emailem:

Komerční objekt 139 m2 - Slatiňanská, Praha 20, Praha (již není v nabídce)

Cena: 14 990 000 Kč
Stav:archiv
139 m2, cihlová
Popis: Reality 11 Vám zprostředkují prodej nebytového prostoru o velikosti 139 m², která se právě dokončuje v nově postaveném domě, který bude kolaudován v létě 2024. Nebytový prostor se nachází v prvním nadzemním podlaží tří pod...lažního domu v Praze 9 Horních Počernicích ulice Slatiňanská. Topení je zajištěné plynovým kotlem. Aktuálně můžete ovlivnit finální podobu prostoru v rámci podlah a dlažeb, interiérových dveří, zařizovacích předmětů v koupelně atd. Je zde možnost další využití zahrady, či terasy.
Jedná se o celé první nadzemní podlaží a kromě kanceláří, výlohy, zde mohou být i dobré skladovací prostory v rámci zázemí.

Dům se nachází na začátku ulice Slatiňanská V Horních Počernicích u rybníka Chvaly a v pěší dostupnosti do obchodního centra Černý Most. Díky poloze se jedná o místo s výbornou dopravní dostupností do centra Prahy. Pro základní nákup je Lidl také v pěší dostupnosti.
Jedná se o komorní projekt a o oproti velkému developerskému projektu, zde najdete klid a třeba ideální prostor pro Vaše podnikání. Ev. číslo: 26351. Energetický štítek: B (111 kWh/m2/rok).

Podobné nabídky v okolí

Lokalita: Slatiňanská , Praha 20, Praha, Česká republika Slatiňanská, Praha 20, Praha